MaciejGalecki
34GET WOW TEAM1. Liga · 3WBA
- 2021–2026
- 109 meczów w karierze
- 10 sezonów
- 1 drużyna
- 18pktw 12 meczach
- 1,5pktna mecz
- 1,0zbna mecz
- 0,8astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 158 min | 13:10 |
| Punkty | 18 | 1,5 |
| Zbiórki | 12 | 1,0 |
| — w ataku | 2 | 0,2 |
| — w obronie | 10 | 0,8 |
| Asysty | 9 | 0,8 |
| Przechwyty | 2 | 0,2 |
| Bloki | 3 | 0,3 |
| Straty | 11 | 0,9 |
| Przewinienia | 9 | 0,8 |
| Przewinienia rywali na nim | 2 | 0,2 |
| Ocena (EFF) | 19 | 1,6 |
- 38,9%FG7 z 18 z gry
- 22,2%3P2 z 9 za trzy
- 40,0%FT2 z 5 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 7 | 18 | 38,9% |
| Rzuty za dwa | 5 | 9 | 55,6% |
| Rzuty za trzy | 2 | 9 | 22,2% |
| Rzuty wolne | 2 | 5 | 40,0% |
Tylko protokoły z rozgrywek 1. Liga (3WBA) w barwach GET WOW TEAM. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 17 gru 2023 | P53 : 60 | 27:19 | 3 | 4 | 1 | |
| 10 gru 2023 | P61 : 74 | 12:41 | 0 | 1 | 0 | |
| 3 gru 2023 | P51 : 79 | 10:25 | 0 | 0 | 1 | |
| 26 lis 2023 | P69 : 74 | 7:13 | 0 | 0 | 2 | |
| 19 lis 2023 | P66 : 71 | 18:16 | 7 | 3 | 1 | |
| 12 lis 2023 | P46 : 78 | 20:01 | 0 | 2 | 0 | |
| 5 lis 2023 | P56 : 61 | 4:43 | 0 | 0 | 0 | |
| 22 paź 2023 | P64 : 91 | 25:04 | 6 | 2 | 3 | |
| 17 paź 2023 | P75 : 78 | 4:31 | 0 | 0 | 1 | |
| 8 paź 2023 | Z60 : 52 | 8:34 | 0 | 0 | 0 | |
| 1 paź 2023 | P57 : 70 | 6:05 | 0 | 0 | 0 | |
| 24 wrz 2023 | P73 : 98 | 13:13 | 2 | 0 | 0 |
12 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2021–2026 · 109 meczów · 10 sezonów · 1 drużyna. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 8WBALiga Mistrzów | GET WOW TEAM | 12 | 8:24 | 3 | 0,3 | 0,7 | 0,2 | 0,0 | 0,0 | 10,0% | 0,0% | 50,0% |
| 7WBALiga Mistrzów | GET WOW TEAM | 8 | 7:32 | 2 | 0,3 | 0,6 | 0,1 | 0,0 | 0,0 | 25,0% | 0,0% | — |
| 6WBALiga Mistrzów | GET WOW TEAM | 11 | 6:42 | 11 | 1,0 | 0,7 | 0,4 | 0,3 | 0,0 | 30,8% | 30,0% | — |
| 5WBA1. Liga | GET WOW TEAM | 10 | 23:37 | 42 | 4,2 | 1,8 | 0,6 | 0,7 | 0,0 | 45,2% | 46,2% | 50,0% |
| 4WBA2. Liga | GET WOW TEAM | 12 | 10:56 | 10 | 0,8 | 0,8 | 0,8 | 0,4 | 0,0 | 23,5% | 14,3% | 0,0% |
| 4WBABaraże | GET WOW TEAM | 1 | 12:46 | 0 | 0,0 | 1,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0% | 0,0% | — |
| 3WBA1. Liga | GET WOW TEAM | 12 | 13:10 | 18 | 1,5 | 1,0 | 0,8 | 0,2 | 0,3 | 38,9% | 22,2% | 40,0% |
| 2WBA1. Liga | GET WOW TEAM | 11 | 9:42 | 1 | 0,1 | 0,8 | 0,3 | 0,2 | 0,1 | 0,0% | 0,0% | 50,0% |
| 1WBA1. Liga | GET WOW TEAM | 10 | 11:03 | 11 | 1,1 | 0,8 | 0,7 | 0,2 | 0,1 | 21,1% | 25,0% | 50,0% |
| UNBA 501. Liga | GET WOW TEAM | 13 | 7:15 | 14 | 1,1 | 0,9 | 0,5 | 0,2 | 0,0 | 46,2% | 33,3% | 0,0% |
| 49. Sezon - Jesień 20211. Liga | GET WOW TEAM | 9 | 16:07 | 10 | 1,1 | 0,8 | 1,2 | 0,3 | 0,0 | 20,0% | 0,0% | 0,0% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






