MaciejStaszewski
13NIE DAJ ZA TRZY2. Liga · 1WBA
- 2021–2026
- 114 meczów w karierze
- 11 sezonów
- 5 drużyn
- 187pktw 10 meczach
- 18,7pktna mecz
- 12,2zbna mecz
- 1,5astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 408 min | 40:46 |
| Punkty | 187 | 18,7 |
| Zbiórki | 122 | 12,2 |
| — w ataku | 33 | 3,3 |
| — w obronie | 89 | 8,9 |
| Asysty | 15 | 1,5 |
| Przechwyty | 7 | 0,7 |
| Bloki | 10 | 1,0 |
| Straty | 19 | 1,9 |
| Przewinienia | 18 | 1,8 |
| Przewinienia rywali na nim | 44 | 4,4 |
| Ocena (EFF) | 242 | 24,2 |
- 48,5%FG63 z 130 z gry
- 28,1%3P9 z 32 za trzy
- 80,0%FT52 z 65 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 63 | 130 | 48,5% |
| Rzuty za dwa | 54 | 98 | 55,1% |
| Rzuty za trzy | 9 | 32 | 28,1% |
| Rzuty wolne | 52 | 65 | 80,0% |
Tylko protokoły z rozgrywek 2. Liga (1WBA) w barwach NIE DAJ ZA TRZY. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 18 gru 2022 | P55 : 57 | 48:00 | 19 | 12 | 3 | |
| 11 gru 2022 | Z89 : 82 | 39:52 | 11 | 9 | 1 | |
| 3 gru 2022 | Z61 : 41 | 37:28 | 14 | 15 | 1 | |
| 26 lis 2022 | Z76 : 49 | 47:07 | 23 | 14 | 2 | |
| 20 lis 2022 | Z79 : 59 | 42:06 | 16 | 16 | 2 | |
| 13 lis 2022 | Z84 : 80 | 45:43 | 21 | 12 | 1 | |
| 6 lis 2022 | P62 : 68 | 37:13 | 18 | 8 | 0 | |
| 23 paź 2022 | Z87 : 64 | 34:31 | 27 | 12 | 3 | |
| 15 paź 2022 | Z87 : 71 | 42:13 | 20 | 16 | 0 | |
| 2 paź 2022 | Z63 : 55 | 33:29 | 18 | 8 | 2 |
10 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2021–2026 · 114 meczów · 11 sezonów · 5 drużyn. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBALiga Mistrzów | POST PRIME | 5 | 35:04 | 31 | 6,2 | 6,2 | 1,0 | 0,2 | 1,6 | 31,3% | 14,3% | 55,6% |
| 8WBA2. Liga | HONEY BADGERS BIALOLEKA | 12 | 38:03 | 156 | 13,0 | 8,8 | 2,3 | 0,3 | 0,4 | 48,7% | 25,0% | 56,3% |
| 8WBABaraże | HONEY BADGERS BIALOLEKA | 1 | 31:28 | 4 | 4,0 | 6,0 | 3,0 | 1,0 | 0,0 | 40,0% | 0,0% | 0,0% |
| 7WBALiga Mistrzów | PIASECZUSETS | 14 | 34:05 | 85 | 6,1 | 8,5 | 1,4 | 0,4 | 0,5 | 43,9% | 16,7% | 37,5% |
| 7WBA1. Liga | POST PRIME | 14 | 31:07 | 108 | 7,7 | 8,0 | 2,0 | 0,5 | 0,4 | 44,0% | 45,0% | 51,4% |
| 6WBALiga Mistrzów | POST PRIME | 5 | 28:30 | 23 | 4,6 | 2,6 | 0,4 | 0,2 | 0,2 | 40,0% | 33,3% | 85,7% |
| 5WBALiga Mistrzów | POST PRIME | 9 | 38:36 | 85 | 9,4 | 7,7 | 1,8 | 0,4 | 0,6 | 43,1% | 0,0% | 67,6% |
| 4WBA1. Liga | POST PRIME | 14 | 38:04 | 190 | 13,6 | 7,2 | 2,0 | 0,9 | 0,4 | 55,2% | 0,0% | 70,0% |
| 3WBA1. Liga | NIE DAJ ZA TRZY | 13 | 40:30 | 186 | 14,3 | 10,8 | 3,0 | 0,8 | 1,3 | 47,6% | 20,0% | 67,7% |
| 2WBA2. Liga | NIE DAJ ZA TRZY | 12 | 43:59 | 217 | 18,1 | 14,3 | 4,7 | 0,6 | 1,0 | 54,2% | 25,7% | 75,0% |
| 1WBA2. Liga | NIE DAJ ZA TRZY | 10 | 40:46 | 187 | 18,7 | 12,2 | 1,5 | 0,7 | 1,0 | 48,5% | 28,1% | 80,0% |
| UNBA 502. Liga | NIE DAJ ZA TRZY | 4 | 44:20 | 56 | 14,0 | 13,3 | 4,0 | 1,3 | 1,5 | 44,7% | 0,0% | 73,7% |
| 49. Sezon - Jesień 20212. Liga | RUN'N GUN | 1 | 32:43 | 6 | 6,0 | 9,0 | 1,0 | 2,0 | 0,0 | 16,7% | 50,0% | — |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






