MaciejZaremba
6MJSWISH BALLERS2. Liga · 7WBA
- 2025–2026
- 29 meczów w karierze
- 4 sezony
- 3 drużyny
- 180pktw 9 meczach
- 20,0pktna mecz
- 5,1zbna mecz
- 1,6astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 387 min | 43:00 |
| Punkty | 180 | 20,0 |
| Zbiórki | 46 | 5,1 |
| — w ataku | 10 | 1,1 |
| — w obronie | 36 | 4,0 |
| Asysty | 14 | 1,6 |
| Przechwyty | 12 | 1,3 |
| Bloki | 5 | 0,6 |
| Straty | 25 | 2,8 |
| Przewinienia | 23 | 2,6 |
| Przewinienia rywali na nim | 31 | 3,4 |
| Ocena (EFF) | 163 | 18,1 |
- 58,1%FG75 z 129 z gry
- 42,9%3P3 z 7 za trzy
- 64,3%FT27 z 42 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 75 | 129 | 58,1% |
| Rzuty za dwa | 72 | 122 | 59,0% |
| Rzuty za trzy | 3 | 7 | 42,9% |
| Rzuty wolne | 27 | 42 | 64,3% |
Tylko protokoły z rozgrywek 2. Liga (7WBA) w barwach MJSWISH BALLERS. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 7 gru 2025 | P48 : 57 | 40:12 | 15 | 6 | 0 | |
| 23 lis 2025 | P53 : 64 | 45:12 | 21 | 6 | 0 | |
| 9 lis 2025 | Z71 : 68 | 42:52 | 27 | 7 | 1 | |
| 25 paź 2025 | Z53 : 51 | 27:19 | 14 | 2 | 1 | |
| 18 paź 2025 | Z81 : 74 | 50:25 | 17 | 6 | 0 | |
| 11 paź 2025 | Z66 : 65 | 53:00 | 23 | 6 | 3 | |
| 4 paź 2025 | Z79 : 53 | 38:52 | 22 | 9 | 4 | |
| 27 wrz 2025 | P74 : 98 | 48:00 | 23 | 3 | 3 | |
| 20 wrz 2025 | Z75 : 42 | 41:04 | 18 | 1 | 2 |
9 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2025–2026 · 29 meczów · 4 sezony · 3 drużyny. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBA3. Liga | MJSWISH TEAM | 1 | 22:26 | 12 | 12,0 | 2,0 | 1,0 | 0,0 | 0,0 | 45,5% | — | 50,0% |
| 8WBA2. Liga | MJSWISH BALLERS | 12 | 40:59 | 231 | 19,3 | 6,5 | 2,3 | 1,4 | 0,8 | 51,8% | 30,0% | 59,0% |
| 7WBA2. Liga | MJSWISH BALLERS | 9 | 43:00 | 180 | 20,0 | 5,1 | 1,6 | 1,3 | 0,6 | 58,1% | 42,9% | 64,3% |
| 6WBA3. Liga | WE SUPPORT | 7 | 46:27 | 161 | 23,0 | 9,3 | 2,0 | 1,9 | 0,6 | 44,7% | 11,8% | 56,8% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






