Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 277 min | 30:43 |
| Punkty | 88 | 9,8 |
| Zbiórki | 60 | 6,7 |
| — w ataku | 8 | 0,9 |
| — w obronie | 52 | 5,8 |
| Asysty | 10 | 1,1 |
| Przechwyty | 9 | 1,0 |
| Bloki | 5 | 0,6 |
| Straty | 5 | 0,6 |
| Przewinienia | 20 | 2,2 |
| Przewinienia rywali na nim | 16 | 1,8 |
| Ocena (EFF) | 107 | 11,9 |
- 40,7%FG37 z 91 z gry
- 25,0%3P5 z 20 za trzy
- 60,0%FT9 z 15 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 37 | 91 | 40,7% |
| Rzuty za dwa | 32 | 71 | 45,1% |
| Rzuty za trzy | 5 | 20 | 25,0% |
| Rzuty wolne | 9 | 15 | 60,0% |
Tylko protokoły z rozgrywek 2. Liga (UNBA 50) w barwach BANKSTERS. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 12 cze 2022 | Z89 : 70 | 31:19 | 15 | 10 | 3 | |
| 29 maj 2022 | Z79 : 71 | 31:31 | 5 | 5 | 2 | |
| 22 maj 2022 | P77 : 83 | 35:16 | 17 | 5 | 1 | |
| 14 maj 2022 | P58 : 88 | 48:00 | 11 | 9 | 1 | |
| 8 maj 2022 | Z56 : 40 | 37:02 | 10 | 12 | 0 | |
| 3 kwi 2022 | Z20 : 0 | 0:00 | 0 | 0 | 0 | |
| 27 mar 2022 | P48 : 50 | 41:46 | 16 | 9 | 3 | |
| 13 mar 2022 | P62 : 70 | 19:00 | 3 | 2 | 0 | |
| 6 mar 2022 | Z67 : 58 | 32:37 | 11 | 8 | 0 |
9 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2022–2024 · 54 mecze · 5 sezonów · 1 drużyna. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 4WBA1. Liga | BANKSTERS | 11 | 36:24 | 112 | 10,2 | 5,5 | 1,4 | 1,5 | 0,6 | 41,9% | 0,0% | 76,9% |
| 4WBABaraże | BANKSTERS | 1 | 35:07 | 10 | 10,0 | 4,0 | 2,0 | 1,0 | 1,0 | 55,6% | — | — |
| 3WBA1. Liga | BANKSTERS | 11 | 33:48 | 132 | 12,0 | 5,2 | 1,4 | 1,5 | 0,7 | 44,2% | 42,9% | 79,1% |
| 2WBA2. Liga | BANKSTERS | 10 | 34:51 | 97 | 9,7 | 6,3 | 1,8 | 0,8 | 0,0 | 42,9% | 12,5% | 72,0% |
| 2WBABaraże | BANKSTERS | 1 | 35:23 | 12 | 12,0 | 4,0 | 4,0 | 0,0 | 4,0 | 33,3% | 0,0% | 66,7% |
| 1WBA2. Liga | BANKSTERS | 11 | 35:44 | 114 | 10,4 | 6,7 | 1,5 | 1,1 | 0,8 | 45,5% | 33,3% | 80,0% |
| UNBA 502. Liga | BANKSTERS | 9 | 30:43 | 88 | 9,8 | 6,7 | 1,1 | 1,0 | 0,6 | 40,7% | 25,0% | 60,0% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






