MarekKopcial
15THUNDER FALCONS2. Liga · 1WBA
- 2021–2026
- 60 meczów w karierze
- 10 sezonów
- 4 drużyny
- 98pktw 8 meczach
- 12,3pktna mecz
- 4,5zbna mecz
- 2,0astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 266 min | 33:12 |
| Punkty | 98 | 12,3 |
| Zbiórki | 36 | 4,5 |
| — w ataku | 10 | 1,3 |
| — w obronie | 26 | 3,3 |
| Asysty | 16 | 2,0 |
| Przechwyty | 8 | 1,0 |
| Bloki | 0 | 0,0 |
| Straty | 19 | 2,4 |
| Przewinienia | 7 | 0,9 |
| Przewinienia rywali na nim | 14 | 1,8 |
| Ocena (EFF) | 83 | 10,4 |
- 45,6%FG41 z 90 z gry
- 24,0%3P6 z 25 za trzy
- 58,8%FT10 z 17 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 41 | 90 | 45,6% |
| Rzuty za dwa | 35 | 65 | 53,8% |
| Rzuty za trzy | 6 | 25 | 24,0% |
| Rzuty wolne | 10 | 17 | 58,8% |
Tylko protokoły z rozgrywek 2. Liga (1WBA) w barwach THUNDER FALCONS. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 17 gru 2022 | Z75 : 67 | 27:13 | 15 | 2 | 2 | |
| 11 gru 2022 | Z92 : 52 | 37:52 | 14 | 7 | 3 | |
| 4 gru 2022 | Z100 : 73 | 39:04 | 24 | 9 | 2 | |
| 26 lis 2022 | Z69 : 67 | 39:58 | 8 | 3 | 3 | |
| 20 lis 2022 | P69 : 77 | 23:55 | 10 | 1 | 1 | |
| 23 paź 2022 | P64 : 87 | 38:32 | 14 | 6 | 1 | |
| 16 paź 2022 | P52 : 65 | 36:25 | 4 | 3 | 2 | |
| 9 paź 2022 | P66 : 73 | 22:33 | 9 | 5 | 2 |
8 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2021–2026 · 60 meczów · 10 sezonów · 4 drużyny. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBA2. Liga | FOR THE WIN | 5 | 37:25 | 62 | 12,4 | 4,2 | 1,6 | 1,4 | 0,4 | 45,1% | 36,4% | 80,0% |
| 8WBA2. Liga | FOR THE WIN | 5 | 22:27 | 31 | 6,2 | 3,6 | 0,6 | 0,4 | 0,0 | 28,0% | 21,4% | 0,0% |
| 6WBALiga Mistrzów | BANKSTERS | 1 | 21:15 | 8 | 8,0 | 6,0 | 0,0 | 1,0 | 1,0 | 33,3% | 33,3% | — |
| 5WBA2. Liga | FOR THE WIN | 1 | 40:42 | 8 | 8,0 | 11,0 | 3,0 | 5,0 | 0,0 | 23,1% | 33,3% | — |
| 4WBA2. Liga | HANTLE I GARY | 8 | 23:55 | 55 | 6,9 | 3,5 | 0,8 | 1,0 | 0,0 | 36,2% | 15,0% | 71,4% |
| 3WBA2. Liga | HANTLE I GARY | 8 | 36:22 | 82 | 10,3 | 4,0 | 1,0 | 1,5 | 0,1 | 38,3% | 26,9% | 54,2% |
| 2WBA2. Liga | THUNDER FALCONS | 8 | 38:59 | 99 | 12,4 | 5,4 | 2,1 | 1,1 | 0,3 | 44,4% | 25,0% | 83,3% |
| 1WBA2. Liga | THUNDER FALCONS | 8 | 33:12 | 98 | 12,3 | 4,5 | 2,0 | 1,0 | 0,0 | 45,6% | 24,0% | 58,8% |
| 49. Sezon - Jesień 20212. Liga | HANTLE I GARY | 5 | 28:49 | 30 | 6,0 | 4,8 | 0,4 | 0,4 | 0,0 | 33,3% | 33,3% | — |
| 49. Sezon - Jesień 20212/3 Liga | HANTLE I GARY | 4 | 29:24 | 35 | 8,8 | 4,3 | 2,0 | 1,5 | 0,3 | 45,5% | 25,0% | 100,0% |
| Tagomago.pl Cup Amator 2021Tagomago.pl Cup Amator 2021 | HANTLE I GARY | 7 | 25:49 | 42 | 6,0 | 5,9 | 1,0 | 0,0 | 0,0 | 31,6% | 0,0% | 50,0% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






