Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 289 min | 26:14 |
| Punkty | 12 | 1,1 |
| Zbiórki | 41 | 3,7 |
| — w ataku | 5 | 0,5 |
| — w obronie | 36 | 3,3 |
| Asysty | 16 | 1,5 |
| Przechwyty | 10 | 0,9 |
| Bloki | 1 | 0,1 |
| Straty | 13 | 1,2 |
| Przewinienia | 19 | 1,7 |
| Przewinienia rywali na nim | 7 | 0,6 |
| Ocena (EFF) | 38 | 3,5 |
- 12,9%FG4 z 31 z gry
- 10,5%3P2 z 19 za trzy
- 50,0%FT2 z 4 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 4 | 31 | 12,9% |
| Rzuty za dwa | 2 | 12 | 16,7% |
| Rzuty za trzy | 2 | 19 | 10,5% |
| Rzuty wolne | 2 | 4 | 50,0% |
Tylko protokoły z rozgrywek 2. Liga (2WBA) w barwach HOMIES. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 4 cze 2023 | Z51 : 49 | 30:01 | 2 | 11 | 1 | |
| 21 maj 2023 | P64 : 95 | 42:37 | 3 | 5 | 3 | |
| 23 kwi 2023 | Z78 : 62 | 30:06 | 0 | 4 | 0 | |
| 16 kwi 2023 | P54 : 63 | 22:38 | 0 | 1 | 1 | |
| 2 kwi 2023 | P60 : 71 | 22:52 | 0 | 1 | 1 | |
| 26 mar 2023 | P67 : 88 | 21:18 | 0 | 4 | 1 | |
| 19 mar 2023 | P66 : 84 | 29:41 | 2 | 5 | 2 | |
| 11 mar 2023 | Z55 : 52 | 17:01 | 0 | 2 | 2 | |
| 4 mar 2023 | P88 : 93 | 29:21 | 3 | 5 | 3 | |
| 5 lut 2023 | P65 : 68 | 19:10 | 0 | 2 | 0 | |
| 29 sty 2023 | P75 : 79 | 23:52 | 2 | 1 | 2 |
11 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2022–2025 · 51 meczów · 6 sezonów · 1 drużyna. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 6WBA2. Liga | HOMIES | 7 | 19:18 | 13 | 1,9 | 2,9 | 1,1 | 0,4 | 0,1 | 38,5% | 50,0% | — |
| 5WBA2. Liga | HOMIES | 4 | 34:44 | 44 | 11,0 | 3,8 | 2,0 | 1,8 | 0,0 | 40,0% | 33,3% | 71,4% |
| 4WBA3. Liga | HOMIES | 10 | 19:44 | 23 | 2,3 | 4,6 | 0,7 | 0,5 | 0,4 | 40,7% | 10,0% | — |
| 3WBA3. Liga | HOMIES | 7 | 24:33 | 29 | 4,1 | 5,3 | 0,9 | 1,0 | 0,0 | 40,7% | 33,3% | 71,4% |
| 2WBA2. Liga | HOMIES | 11 | 26:14 | 12 | 1,1 | 3,7 | 1,5 | 0,9 | 0,1 | 12,9% | 10,5% | 50,0% |
| 2WBABaraże | HOMIES | 1 | 20:18 | 0 | 0,0 | 1,0 | 2,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0% | 0,0% | — |
| 1WBA2. Liga | HOMIES | 11 | 28:09 | 62 | 5,6 | 4,1 | 1,0 | 0,8 | 0,2 | 44,6% | 45,0% | 50,0% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






