MariuszPrzygucki
0AVENGALiga Mistrzów · 5WBA
- 2021–2026
- 27 meczów w karierze
- 5 sezonów
- 2 drużyny
- 73pktw 6 meczach
- 12,2pktna mecz
- 3,8zbna mecz
- 3,8astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 208 min | 34:45 |
| Punkty | 73 | 12,2 |
| Zbiórki | 23 | 3,8 |
| — w ataku | 4 | 0,7 |
| — w obronie | 19 | 3,2 |
| Asysty | 23 | 3,8 |
| Przechwyty | 2 | 0,3 |
| Bloki | 3 | 0,5 |
| Straty | 16 | 2,7 |
| Przewinienia | 11 | 1,8 |
| Przewinienia rywali na nim | 11 | 1,8 |
| Ocena (EFF) | 78 | 13,0 |
- 50,0%FG26 z 52 z gry
- 40,0%3P12 z 30 za trzy
- 69,2%FT9 z 13 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 26 | 52 | 50,0% |
| Rzuty za dwa | 14 | 22 | 63,6% |
| Rzuty za trzy | 12 | 30 | 40,0% |
| Rzuty wolne | 9 | 13 | 69,2% |
Tylko protokoły z rozgrywek Liga Mistrzów (5WBA) w barwach AVENGA. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 12 sty 2025 | P59 : 68 | 37:40 | 10 | 6 | 4 | |
| 15 gru 2024 | P70 : 76 | 35:45 | 6 | 5 | 3 | |
| 8 gru 2024 | Z78 : 77 | 38:46 | 18 | 0 | 6 | |
| 1 gru 2024 | Z73 : 65 | 36:22 | 13 | 5 | 4 | |
| 24 lis 2024 | Z75 : 65 | 37:52 | 18 | 3 | 5 | |
| 17 lis 2024 | P62 : 67 | 22:04 | 8 | 4 | 1 |
6 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2021–2026 · 27 meczów · 5 sezonów · 2 drużyny. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBALiga Mistrzów | COURT CLAN | 4 | 39:20 | 50 | 12,5 | 7,8 | 2,8 | 2,5 | 0,3 | 57,1% | 28,6% | 66,7% |
| 8WBALiga Mistrzów | COURT CLAN | 6 | 30:16 | 52 | 8,7 | 6,2 | 2,3 | 1,2 | 0,0 | 48,9% | 26,7% | 66,7% |
| 5WBALiga Mistrzów | AVENGA | 6 | 34:45 | 73 | 12,2 | 3,8 | 3,8 | 0,3 | 0,5 | 50,0% | 40,0% | 69,2% |
| 4WBA1. Liga | AVENGA | 9 | 37:13 | 137 | 15,2 | 4,6 | 3,9 | 0,7 | 0,1 | 49,0% | 30,4% | 60,0% |
| 49. Sezon - Jesień 20211. Liga | AVENGA | 2 | 43:21 | 42 | 21,0 | 9,5 | 4,5 | 2,5 | 0,5 | 41,0% | 15,0% | 77,8% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






