Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 534 min | 41:03 |
| Punkty | 151 | 11,6 |
| Zbiórki | 119 | 9,2 |
| — w ataku | 25 | 1,9 |
| — w obronie | 94 | 7,2 |
| Asysty | 42 | 3,2 |
| Przechwyty | 21 | 1,6 |
| Bloki | 21 | 1,6 |
| Straty | 21 | 1,6 |
| Przewinienia | 20 | 1,5 |
| Przewinienia rywali na nim | 23 | 1,8 |
| Ocena (EFF) | 252 | 19,4 |
- 45,4%FG59 z 130 z gry
- 31,0%3P18 z 58 za trzy
- 60,0%FT15 z 25 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 59 | 130 | 45,4% |
| Rzuty za dwa | 41 | 72 | 56,9% |
| Rzuty za trzy | 18 | 58 | 31,0% |
| Rzuty wolne | 15 | 25 | 60,0% |
Tylko protokoły z rozgrywek 1. Liga (5WBA) w barwach OCTO. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 19 sty 2025 | Z75 : 65 | 40:52 | 17 | 5 | 6 | |
| 12 sty 2025 | Z72 : 66 | 43:46 | 11 | 5 | 2 | |
| 5 sty 2025 | Z80 : 63 | 31:19 | 11 | 7 | 1 | |
| 15 gru 2024 | Z85 : 47 | 35:42 | 20 | 8 | 4 | |
| 8 gru 2024 | P65 : 71 | 45:10 | 5 | 3 | 2 | |
| 1 gru 2024 | Z69 : 62 | 43:51 | 11 | 7 | 3 | |
| 24 lis 2024 | Z58 : 54 | 44:25 | 8 | 9 | 5 | |
| 16 lis 2024 | Z71 : 56 | 39:51 | 5 | 16 | 4 | |
| 10 lis 2024 | P58 : 61 | 37:36 | 10 | 10 | 3 | |
| 20 paź 2024 | Z91 : 62 | 43:10 | 8 | 15 | 3 | |
| 13 paź 2024 | Z67 : 64 | 48:00 | 12 | 13 | 3 | |
| 6 paź 2024 | Z80 : 71 | 37:40 | 20 | 8 | 3 | |
| 29 wrz 2024 | Z64 : 58 | 42:13 | 13 | 13 | 3 |
13 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2021–2026 · 46 meczów · 6 sezonów · 3 drużyny. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 8WBALiga Mistrzów | OCTO | 10 | 44:19 | 110 | 11,0 | 10,1 | 3,2 | 1,1 | 1,2 | 38,5% | 23,4% | 75,0% |
| 8WBABaraże | OCTO | 1 | 48:00 | 20 | 20,0 | 7,0 | 1,0 | 2,0 | 1,0 | 61,5% | 50,0% | 100,0% |
| 7WBA1. Liga | OCTO | 6 | 32:25 | 66 | 11,0 | 5,5 | 4,0 | 1,3 | 1,7 | 54,0% | 35,0% | 55,6% |
| 7WBABaraże | OCTO | 1 | 40:00 | 14 | 14,0 | 8,0 | 3,0 | 3,0 | 3,0 | 46,2% | 33,3% | — |
| 6WBA1. Liga | OCTO | 9 | 43:30 | 147 | 16,3 | 10,2 | 4,1 | 1,7 | 1,8 | 57,5% | 28,6% | 61,9% |
| 5WBA1. Liga | OCTO | 13 | 41:03 | 151 | 11,6 | 9,2 | 3,2 | 1,6 | 1,6 | 45,4% | 31,0% | 60,0% |
| 3WBA1. Liga | HUTNICZE WILKI | 2 | 28:20 | 11 | 5,5 | 5,0 | 2,0 | 3,0 | 0,0 | 40,0% | 40,0% | 50,0% |
| Tagomago.pl Cup Pro 2021Tagomago.pl Cup Pro 2021 | Isetia Basketball | 4 | 34:26 | 36 | 9,0 | 4,5 | 2,8 | 2,5 | 1,0 | 53,3% | 28,6% | — |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






