MichałKonior
7HUTNIK WARSZAWALiga Mistrzów · 5WBA
- 2021–2026
- 88 meczów w karierze
- 12 sezonów
- 1 drużyna
- 16pktw 5 meczach
- 3,2pktna mecz
- 1,4zbna mecz
- 3,6astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 120 min | 24:02 |
| Punkty | 16 | 3,2 |
| Zbiórki | 7 | 1,4 |
| — w ataku | 0 | 0,0 |
| — w obronie | 7 | 1,4 |
| Asysty | 18 | 3,6 |
| Przechwyty | 0 | 0,0 |
| Bloki | 1 | 0,2 |
| Straty | 10 | 2,0 |
| Przewinienia | 4 | 0,8 |
| Przewinienia rywali na nim | 2 | 0,4 |
| Ocena (EFF) | 21 | 4,2 |
- 35,3%FG6 z 17 z gry
- 16,7%3P1 z 6 za trzy
- 100,0%FT3 z 3 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 6 | 17 | 35,3% |
| Rzuty za dwa | 5 | 11 | 45,5% |
| Rzuty za trzy | 1 | 6 | 16,7% |
| Rzuty wolne | 3 | 3 | 100,0% |
Tylko protokoły z rozgrywek Liga Mistrzów (5WBA) w barwach HUTNIK WARSZAWA. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 26 sty 2025 | Z60 : 46 | 0:00 | 0 | 0 | 0 | |
| 20 paź 2024 | Z95 : 41 | 30:38 | 4 | 4 | 9 | |
| 13 paź 2024 | Z70 : 65 | 31:33 | 2 | 1 | 2 | |
| 6 paź 2024 | Z129 : 91 | 21:15 | 0 | 0 | 4 | |
| 29 wrz 2024 | P46 : 57 | 36:45 | 10 | 2 | 3 |
5 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2021–2026 · 88 meczów · 12 sezonów · 1 drużyna. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBALiga Mistrzów | HUTNIK WARSZAWA | 4 | 37:41 | 45 | 11,3 | 4,0 | 5,3 | 0,5 | 0,8 | 62,5% | 33,3% | 40,0% |
| 8WBALiga Mistrzów | HUTNIK WARSZAWA | 7 | 30:13 | 29 | 4,1 | 4,4 | 7,6 | 0,3 | 0,3 | 46,4% | 0,0% | 100,0% |
| 7WBALiga Mistrzów | HUTNIK WARSZAWA | 7 | 28:23 | 38 | 5,4 | 2,4 | 3,4 | 0,7 | 0,1 | 43,8% | 18,8% | 70,0% |
| 6WBALiga Mistrzów | HUTNIK WARSZAWA | 10 | 37:40 | 38 | 3,8 | 5,4 | 4,7 | 0,4 | 0,2 | 33,3% | 11,1% | 63,6% |
| 5WBALiga Mistrzów | HUTNIK WARSZAWA | 5 | 24:02 | 16 | 3,2 | 1,4 | 3,6 | 0,0 | 0,2 | 35,3% | 16,7% | 100,0% |
| 4WBA1. Liga | HUTNIK WARSZAWA | 12 | 37:40 | 65 | 5,4 | 3,9 | 4,3 | 0,8 | 0,3 | 38,9% | 8,7% | 46,7% |
| 3WBA1. Liga | HUTNIK WARSZAWA | 10 | 33:34 | 29 | 2,9 | 6,9 | 6,7 | 1,4 | 0,3 | 31,1% | 0,0% | 50,0% |
| 2WBA1. Liga | HUTNIK WARSZAWA | 5 | 31:57 | 24 | 4,8 | 5,4 | 7,4 | 0,6 | 0,0 | 41,4% | 0,0% | — |
| 1WBA1. Liga | HUTNIK WARSZAWA | 9 | 27:59 | 52 | 5,8 | 4,0 | 3,8 | 1,3 | 0,0 | 64,7% | 45,5% | 37,5% |
| UNBA 501. Liga | HUTNIK WARSZAWA | 10 | 36:49 | 60 | 6,0 | 4,6 | 5,4 | 2,0 | 0,1 | 41,7% | 26,9% | 30,0% |
| 49. Sezon - Jesień 20211. Liga | HUTNIK WARSZAWA | 8 | 43:55 | 67 | 8,4 | 6,8 | 7,0 | 1,3 | 0,0 | 50,9% | 40,0% | 71,4% |
| Tagomago.pl Cup Pro 2021Tagomago.pl Cup Pro 2021 | HUTNIK WARSZAWA | 1 | 39:10 | 6 | 6,0 | 5,0 | 3,0 | 2,0 | 0,0 | 28,6% | 0,0% | 100,0% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






