MichalNowak
8INDEX MOCY2. Liga · 4WBA
- 2022–2026
- 46 meczów w karierze
- 7 sezonów
- 2 drużyny
- 94pktw 7 meczach
- 13,4pktna mecz
- 5,7zbna mecz
- 5,7astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 290 min | 41:23 |
| Punkty | 94 | 13,4 |
| Zbiórki | 40 | 5,7 |
| — w ataku | 7 | 1,0 |
| — w obronie | 33 | 4,7 |
| Asysty | 40 | 5,7 |
| Przechwyty | 13 | 1,9 |
| Bloki | 2 | 0,3 |
| Straty | 29 | 4,1 |
| Przewinienia | 11 | 1,6 |
| Przewinienia rywali na nim | 42 | 6,0 |
| Ocena (EFF) | 108 | 15,4 |
- 50,0%FG31 z 62 z gry
- 26,7%3P4 z 15 za trzy
- 57,1%FT28 z 49 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 31 | 62 | 50,0% |
| Rzuty za dwa | 27 | 47 | 57,4% |
| Rzuty za trzy | 4 | 15 | 26,7% |
| Rzuty wolne | 28 | 49 | 57,1% |
Tylko protokoły z rozgrywek 2. Liga (4WBA) w barwach INDEX MOCY. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 4 cze 2024 | P71 : 79 | 40:55 | 19 | 0 | 4 | |
| 26 maj 2024 | P58 : 75 | 41:01 | 5 | 6 | 7 | |
| 19 maj 2024 | Z64 : 62 | 42:01 | 21 | 8 | 2 | |
| 6 kwi 2024 | Z93 : 56 | 48:00 | 11 | 9 | 12 | |
| 23 mar 2024 | Z90 : 44 | 34:07 | 8 | 6 | 8 | |
| 3 mar 2024 | P68 : 72 | 44:27 | 18 | 8 | 6 | |
| 18 lut 2024 | Z63 : 54 | 39:10 | 12 | 3 | 1 |
7 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2022–2026 · 46 meczów · 7 sezonów · 2 drużyny. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBALiga Mistrzów | INDEX MOCY | 4 | 36:58 | 36 | 9,0 | 3,3 | 2,3 | 1,3 | 0,3 | 48,4% | 20,0% | 55,6% |
| 8WBA1. Liga | INDEX MOCY | 10 | 32:41 | 86 | 8,6 | 6,0 | 4,2 | 1,9 | 0,3 | 41,1% | 0,0% | 44,1% |
| 7WBA1. Liga | INDEX MOCY | 10 | 35:14 | 116 | 11,6 | 5,7 | 3,4 | 2,8 | 0,2 | 42,2% | 8,7% | 51,9% |
| 6WBA1. Liga | INDEX MOCY | 7 | 38:06 | 105 | 15,0 | 5,9 | 4,7 | 1,7 | 0,4 | 49,4% | 13,3% | 55,3% |
| 5WBA1. Liga | INDEX MOCY | 6 | 41:42 | 81 | 13,5 | 5,0 | 4,0 | 3,3 | 0,5 | 46,6% | 12,5% | 50,0% |
| 4WBA2. Liga | INDEX MOCY | 7 | 41:23 | 94 | 13,4 | 5,7 | 5,7 | 1,9 | 0,3 | 50,0% | 26,7% | 57,1% |
| UNBA 501. Liga | BAT MOCY | 2 | 14:38 | 2 | 1,0 | 0,5 | 1,0 | 0,5 | 0,0 | 33,3% | 0,0% | — |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






