Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 187 min | 23:25 |
| Punkty | 16 | 2,0 |
| Zbiórki | 34 | 4,3 |
| — w ataku | 13 | 1,6 |
| — w obronie | 21 | 2,6 |
| Asysty | 14 | 1,8 |
| Przechwyty | 12 | 1,5 |
| Bloki | 0 | 0,0 |
| Straty | 2 | 0,3 |
| Przewinienia | 11 | 1,4 |
| Przewinienia rywali na nim | 8 | 1,0 |
| Ocena (EFF) | 64 | 8,0 |
- 46,2%FG6 z 13 z gry
- —3Pani jednej próby za trzy
- 57,1%FT4 z 7 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 6 | 13 | 46,2% |
| Rzuty za dwa | 6 | 13 | 46,2% |
| Rzuty za trzy | 0 | 0 | — |
| Rzuty wolne | 4 | 7 | 57,1% |
Tylko protokoły z rozgrywek 2. Liga (5WBA) w barwach WOLVES. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 22 gru 2024 | Z71 : 53 | 25:36 | 3 | 9 | 0 | |
| 15 gru 2024 | Z82 : 79 | 21:19 | 0 | 9 | 1 | |
| 7 gru 2024 | P46 : 65 | 15:16 | 0 | 2 | 0 | |
| 17 lis 2024 | P57 : 70 | 14:11 | 2 | 0 | 1 | |
| 19 paź 2024 | P59 : 81 | 22:51 | 3 | 3 | 3 | |
| 12 paź 2024 | P69 : 86 | 31:19 | 2 | 3 | 0 | |
| 5 paź 2024 | Z97 : 61 | 33:06 | 6 | 7 | 7 | |
| 28 wrz 2024 | Z76 : 58 | 23:38 | 0 | 1 | 2 |
8 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2021–2026 · 83 mecze · 10 sezonów · 2 drużyny. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBA3. Liga | BBALL BOOMERS | 4 | 16:38 | 11 | 2,8 | 4,8 | 1,3 | 1,0 | 0,3 | 33,3% | — | 60,0% |
| 8WBA3. Liga | BBALL BOOMERS | 9 | 23:06 | 4 | 0,4 | 4,2 | 0,7 | 1,1 | 0,2 | 11,8% | 0,0% | — |
| 7WBA3. Liga | BBALL BOOMERS | 8 | 29:47 | 19 | 2,4 | 6,9 | 1,9 | 1,3 | 0,1 | 24,1% | — | 45,5% |
| 6WBA2. Liga | WOLVES | 9 | 35:33 | 23 | 2,6 | 6,0 | 2,7 | 0,6 | 0,1 | 30,6% | 0,0% | 33,3% |
| 5WBA2. Liga | WOLVES | 8 | 23:25 | 16 | 2,0 | 4,3 | 1,8 | 1,5 | 0,0 | 46,2% | — | 57,1% |
| 4WBA2. Liga | WOLVES | 9 | 27:30 | 18 | 2,0 | 3,4 | 3,3 | 0,7 | 0,1 | 32,1% | 0,0% | — |
| 3WBA3. Liga | WOLVES | 9 | 31:05 | 24 | 2,7 | 4,8 | 3,2 | 1,2 | 0,0 | 40,7% | — | 50,0% |
| 3WBABaraże | WOLVES | 1 | 28:40 | 4 | 4,0 | 5,0 | 5,0 | 0,0 | 0,0 | 100,0% | — | — |
| 2WBA3. Liga | WOLVES | 8 | 27:56 | 18 | 2,3 | 3,6 | 3,0 | 1,0 | 0,0 | 34,6% | 0,0% | 0,0% |
| 1WBA3. Liga | WOLVES | 10 | 28:43 | 30 | 3,0 | 4,3 | 2,6 | 1,3 | 0,3 | 38,2% | 0,0% | 33,3% |
| 49. Sezon - Jesień 20213. Liga | WOLVES | 3 | 34:38 | 15 | 5,0 | 5,3 | 4,3 | 3,3 | 0,0 | 50,0% | — | 50,0% |
| 49. Sezon - Jesień 20212/3 Liga | WOLVES | 5 | 19:53 | 3 | 0,6 | 1,8 | 2,4 | 0,8 | 0,0 | 14,3% | — | 16,7% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






