Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 223 min | 27:56 |
| Punkty | 18 | 2,3 |
| Zbiórki | 29 | 3,6 |
| — w ataku | 16 | 2,0 |
| — w obronie | 13 | 1,6 |
| Asysty | 24 | 3,0 |
| Przechwyty | 8 | 1,0 |
| Bloki | 0 | 0,0 |
| Straty | 5 | 0,6 |
| Przewinienia | 4 | 0,5 |
| Przewinienia rywali na nim | 4 | 0,5 |
| Ocena (EFF) | 56 | 7,0 |
- 34,6%FG9 z 26 z gry
- 0,0%3P0 z 1 za trzy
- 0,0%FT0 z 1 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 9 | 26 | 34,6% |
| Rzuty za dwa | 9 | 25 | 36,0% |
| Rzuty za trzy | 0 | 1 | 0,0% |
| Rzuty wolne | 0 | 1 | 0,0% |
Tylko protokoły z rozgrywek 3. Liga (2WBA) w barwach WOLVES. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 21 maj 2023 | P56 : 88 | 43:12 | 0 | 4 | 3 | |
| 13 maj 2023 | P51 : 72 | 34:15 | 2 | 1 | 2 | |
| 22 kwi 2023 | Z88 : 82 | 28:33 | 4 | 7 | 6 | |
| 15 kwi 2023 | Z52 : 51 | 21:43 | 2 | 5 | 2 | |
| 1 kwi 2023 | Z69 : 46 | 29:00 | 2 | 4 | 3 | |
| 25 mar 2023 | Z98 : 49 | 48:00 | 8 | 7 | 4 | |
| 11 mar 2023 | P51 : 73 | 18:45 | 0 | 1 | 4 | |
| 4 lut 2023 | Z115 : 85 | 0:00 | 0 | 0 | 0 |
8 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2021–2026 · 83 mecze · 10 sezonów · 2 drużyny. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBA3. Liga | BBALL BOOMERS | 4 | 16:38 | 11 | 2,8 | 4,8 | 1,3 | 1,0 | 0,3 | 33,3% | — | 60,0% |
| 8WBA3. Liga | BBALL BOOMERS | 9 | 23:06 | 4 | 0,4 | 4,2 | 0,7 | 1,1 | 0,2 | 11,8% | 0,0% | — |
| 7WBA3. Liga | BBALL BOOMERS | 8 | 29:47 | 19 | 2,4 | 6,9 | 1,9 | 1,3 | 0,1 | 24,1% | — | 45,5% |
| 6WBA2. Liga | WOLVES | 9 | 35:33 | 23 | 2,6 | 6,0 | 2,7 | 0,6 | 0,1 | 30,6% | 0,0% | 33,3% |
| 5WBA2. Liga | WOLVES | 8 | 23:25 | 16 | 2,0 | 4,3 | 1,8 | 1,5 | 0,0 | 46,2% | — | 57,1% |
| 4WBA2. Liga | WOLVES | 9 | 27:30 | 18 | 2,0 | 3,4 | 3,3 | 0,7 | 0,1 | 32,1% | 0,0% | — |
| 3WBA3. Liga | WOLVES | 9 | 31:05 | 24 | 2,7 | 4,8 | 3,2 | 1,2 | 0,0 | 40,7% | — | 50,0% |
| 3WBABaraże | WOLVES | 1 | 28:40 | 4 | 4,0 | 5,0 | 5,0 | 0,0 | 0,0 | 100,0% | — | — |
| 2WBA3. Liga | WOLVES | 8 | 27:56 | 18 | 2,3 | 3,6 | 3,0 | 1,0 | 0,0 | 34,6% | 0,0% | 0,0% |
| 1WBA3. Liga | WOLVES | 10 | 28:43 | 30 | 3,0 | 4,3 | 2,6 | 1,3 | 0,3 | 38,2% | 0,0% | 33,3% |
| 49. Sezon - Jesień 20213. Liga | WOLVES | 3 | 34:38 | 15 | 5,0 | 5,3 | 4,3 | 3,3 | 0,0 | 50,0% | — | 50,0% |
| 49. Sezon - Jesień 20212/3 Liga | WOLVES | 5 | 19:53 | 3 | 0,6 | 1,8 | 2,4 | 0,8 | 0,0 | 14,3% | — | 16,7% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






