Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 248 min | 27:30 |
| Punkty | 18 | 2,0 |
| Zbiórki | 31 | 3,4 |
| — w ataku | 11 | 1,2 |
| — w obronie | 20 | 2,2 |
| Asysty | 30 | 3,3 |
| Przechwyty | 6 | 0,7 |
| Bloki | 1 | 0,1 |
| Straty | 17 | 1,9 |
| Przewinienia | 10 | 1,1 |
| Przewinienia rywali na nim | 2 | 0,2 |
| Ocena (EFF) | 50 | 5,6 |
- 32,1%FG9 z 28 z gry
- 0,0%3P0 z 1 za trzy
- —FTani jednej próby z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 9 | 28 | 32,1% |
| Rzuty za dwa | 9 | 27 | 33,3% |
| Rzuty za trzy | 0 | 1 | 0,0% |
| Rzuty wolne | 0 | 0 | — |
Tylko protokoły z rozgrywek 2. Liga (4WBA) w barwach WOLVES. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 8 cze 2024 | Z67 : 52 | 24:52 | 0 | 3 | 4 | |
| 26 maj 2024 | Z75 : 46 | 28:52 | 4 | 4 | 1 | |
| 11 maj 2024 | P54 : 67 | 25:01 | 0 | 4 | 3 | |
| 20 kwi 2024 | P56 : 87 | 37:10 | 4 | 1 | 5 | |
| 6 kwi 2024 | P56 : 93 | 33:43 | 2 | 7 | 4 | |
| 17 mar 2024 | P48 : 69 | 13:54 | 2 | 2 | 1 | |
| 2 mar 2024 | Z65 : 56 | 31:55 | 2 | 3 | 5 | |
| 24 lut 2024 | P53 : 74 | 21:10 | 0 | 2 | 3 | |
| 17 lut 2024 | Z83 : 50 | 30:55 | 4 | 5 | 4 |
9 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2021–2026 · 83 mecze · 10 sezonów · 2 drużyny. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBA3. Liga | BBALL BOOMERS | 4 | 16:38 | 11 | 2,8 | 4,8 | 1,3 | 1,0 | 0,3 | 33,3% | — | 60,0% |
| 8WBA3. Liga | BBALL BOOMERS | 9 | 23:06 | 4 | 0,4 | 4,2 | 0,7 | 1,1 | 0,2 | 11,8% | 0,0% | — |
| 7WBA3. Liga | BBALL BOOMERS | 8 | 29:47 | 19 | 2,4 | 6,9 | 1,9 | 1,3 | 0,1 | 24,1% | — | 45,5% |
| 6WBA2. Liga | WOLVES | 9 | 35:33 | 23 | 2,6 | 6,0 | 2,7 | 0,6 | 0,1 | 30,6% | 0,0% | 33,3% |
| 5WBA2. Liga | WOLVES | 8 | 23:25 | 16 | 2,0 | 4,3 | 1,8 | 1,5 | 0,0 | 46,2% | — | 57,1% |
| 4WBA2. Liga | WOLVES | 9 | 27:30 | 18 | 2,0 | 3,4 | 3,3 | 0,7 | 0,1 | 32,1% | 0,0% | — |
| 3WBA3. Liga | WOLVES | 9 | 31:05 | 24 | 2,7 | 4,8 | 3,2 | 1,2 | 0,0 | 40,7% | — | 50,0% |
| 3WBABaraże | WOLVES | 1 | 28:40 | 4 | 4,0 | 5,0 | 5,0 | 0,0 | 0,0 | 100,0% | — | — |
| 2WBA3. Liga | WOLVES | 8 | 27:56 | 18 | 2,3 | 3,6 | 3,0 | 1,0 | 0,0 | 34,6% | 0,0% | 0,0% |
| 1WBA3. Liga | WOLVES | 10 | 28:43 | 30 | 3,0 | 4,3 | 2,6 | 1,3 | 0,3 | 38,2% | 0,0% | 33,3% |
| 49. Sezon - Jesień 20213. Liga | WOLVES | 3 | 34:38 | 15 | 5,0 | 5,3 | 4,3 | 3,3 | 0,0 | 50,0% | — | 50,0% |
| 49. Sezon - Jesień 20212/3 Liga | WOLVES | 5 | 19:53 | 3 | 0,6 | 1,8 | 2,4 | 0,8 | 0,0 | 14,3% | — | 16,7% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






