Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 190 min | 31:39 |
| Punkty | 99 | 16,5 |
| Zbiórki | 25 | 4,2 |
| — w ataku | 5 | 0,8 |
| — w obronie | 20 | 3,3 |
| Asysty | 21 | 3,5 |
| Przechwyty | 4 | 0,7 |
| Bloki | 0 | 0,0 |
| Straty | 8 | 1,3 |
| Przewinienia | 18 | 3,0 |
| Przewinienia rywali na nim | 21 | 3,5 |
| Ocena (EFF) | 113 | 18,8 |
- 55,7%FG34 z 61 z gry
- 40,7%3P11 z 27 za trzy
- 95,2%FT20 z 21 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 34 | 61 | 55,7% |
| Rzuty za dwa | 23 | 34 | 67,6% |
| Rzuty za trzy | 11 | 27 | 40,7% |
| Rzuty wolne | 20 | 21 | 95,2% |
Tylko protokoły z rozgrywek 1. Liga (4WBA) w barwach POLIBUDA. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 19 maj 2024 | Z20 : 0 | 0:00 | 0 | 0 | 0 | |
| 24 mar 2024 | Z86 : 65 | 34:07 | 23 | 5 | 4 | |
| 17 mar 2024 | P73 : 76 | 29:01 | 17 | 2 | 2 | |
| 10 mar 2024 | Z68 : 57 | 36:43 | 16 | 0 | 2 | |
| 25 lut 2024 | Z92 : 56 | 42:37 | 26 | 10 | 9 | |
| 18 lut 2024 | P67 : 77 | 47:28 | 17 | 8 | 4 |
6 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2023–2026 · 39 meczów · 8 sezonów · 2 drużyny. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBALiga Mistrzów | POLIBUDA | 1 | 32:58 | 16 | 16,0 | 6,0 | 5,0 | 1,0 | 0,0 | 45,5% | 42,9% | 50,0% |
| 8WBALiga Mistrzów | POLIBUDA | 7 | 40:47 | 155 | 22,1 | 5,7 | 3,0 | 0,7 | 0,6 | 46,7% | 30,0% | 88,2% |
| 7WBALiga Mistrzów | POLIBUDA | 4 | 31:37 | 47 | 11,8 | 4,5 | 2,5 | 1,5 | 0,3 | 33,3% | 14,3% | 87,5% |
| 6WBALiga Mistrzów | POLIBUDA | 10 | 35:47 | 162 | 16,2 | 5,0 | 2,4 | 0,8 | 0,2 | 51,9% | 45,0% | 91,4% |
| 5WBALiga Mistrzów | POLIBUDA | 5 | 31:54 | 75 | 15,0 | 4,8 | 1,8 | 1,0 | 0,2 | 45,6% | 39,1% | 82,4% |
| 4WBA1. Liga | POLIBUDA | 6 | 31:39 | 99 | 16,5 | 4,2 | 3,5 | 0,7 | 0,0 | 55,7% | 40,7% | 95,2% |
| 3WBA1. Liga | POLIBUDA | 4 | 36:32 | 47 | 11,8 | 6,0 | 2,0 | 1,3 | 0,3 | 38,1% | 20,0% | 91,7% |
| 2WBA1. Liga | OSTAP RUSZTOWANIA | 2 | 17:34 | 10 | 5,0 | 1,0 | 3,0 | 0,0 | 1,0 | 30,0% | 20,0% | 75,0% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






