MiguelLeite
13CROSS JEANS LIT3. Liga · 3WBA
- 2021–2025
- 60 meczów w karierze
- 8 sezonów
- 1 drużyna
- 39pktw 7 meczach
- 5,6pktna mecz
- 3,7zbna mecz
- 0,7astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 133 min | 18:58 |
| Punkty | 39 | 5,6 |
| Zbiórki | 26 | 3,7 |
| — w ataku | 17 | 2,4 |
| — w obronie | 9 | 1,3 |
| Asysty | 5 | 0,7 |
| Przechwyty | 9 | 1,3 |
| Bloki | 0 | 0,0 |
| Straty | 5 | 0,7 |
| Przewinienia | 11 | 1,6 |
| Przewinienia rywali na nim | 11 | 1,6 |
| Ocena (EFF) | 49 | 7,0 |
- 45,5%FG15 z 33 z gry
- 0,0%3P0 z 5 za trzy
- 56,3%FT9 z 16 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 15 | 33 | 45,5% |
| Rzuty za dwa | 15 | 28 | 53,6% |
| Rzuty za trzy | 0 | 5 | 0,0% |
| Rzuty wolne | 9 | 16 | 56,3% |
Tylko protokoły z rozgrywek 3. Liga (3WBA) w barwach CROSS JEANS LIT. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 3 gru 2023 | P50 : 58 | 19:10 | 4 | 1 | 0 | |
| 25 lis 2023 | Z63 : 60 | 13:22 | 4 | 1 | 0 | |
| 11 lis 2023 | P54 : 56 | 19:43 | 2 | 3 | 1 | |
| 28 paź 2023 | Z49 : 39 | 19:01 | 3 | 3 | 0 | |
| 22 paź 2023 | Z53 : 40 | 18:58 | 3 | 3 | 0 | |
| 14 paź 2023 | Z72 : 47 | 23:21 | 14 | 8 | 2 | |
| 1 paź 2023 | Z79 : 33 | 19:08 | 9 | 7 | 2 |
7 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2021–2025 · 60 meczów · 8 sezonów · 1 drużyna. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 7WBA3. Liga | CROSS JEANS LIT | 6 | 15:33 | 22 | 3,7 | 0,8 | 0,2 | 0,7 | 0,0 | 50,0% | 20,0% | 50,0% |
| 6WBA3. Liga | CROSS JEANS LIT | 3 | 16:10 | 16 | 5,3 | 3,0 | 1,0 | 0,3 | 0,0 | 35,3% | 25,0% | 60,0% |
| 5WBA3. Liga | CROSS JEANS LIT | 7 | 18:26 | 34 | 4,9 | 1,6 | 1,0 | 0,1 | 0,0 | 51,7% | 33,3% | 66,7% |
| 4WBA3. Liga | CROSS JEANS LIT | 9 | 22:39 | 50 | 5,6 | 2,2 | 0,7 | 0,6 | 0,0 | 37,5% | 0,0% | 58,3% |
| 3WBA3. Liga | CROSS JEANS LIT | 7 | 18:58 | 39 | 5,6 | 3,7 | 0,7 | 1,3 | 0,0 | 45,5% | 0,0% | 56,3% |
| 2WBA2. Liga | CROSS JEANS LIT | 9 | 16:35 | 17 | 1,9 | 2,9 | 0,1 | 0,8 | 0,0 | 41,2% | 0,0% | 37,5% |
| 1WBA3. Liga | CROSS JEANS LIT | 7 | 15:32 | 24 | 3,4 | 2,6 | 0,3 | 0,9 | 0,1 | 47,6% | 50,0% | 25,0% |
| 49. Sezon - Jesień 20213. Liga | CROSS JEANS LIT | 8 | 20:31 | 36 | 4,5 | 2,1 | 0,6 | 0,8 | 0,1 | 38,9% | 26,7% | 66,7% |
| 49. Sezon - Jesień 20212/3 Liga | CROSS JEANS LIT | 4 | 19:59 | 17 | 4,3 | 3,5 | 0,3 | 1,5 | 0,0 | 28,6% | 16,7% | 50,0% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






