MikołajJesionek
1PIASECZUSETS1. Liga · 3WBA
- 2021–2026
- 77 meczów w karierze
- 9 sezonów
- 3 drużyny
- 75pktw 5 meczach
- 15,0pktna mecz
- 9,6zbna mecz
- 3,2astna mecz
Na tle ligi
zawodnik, na meczśrednia ligi
Profil rzutowy
rzuty za dwaza trzywolne
- 62,3%TS% — skuteczność z wagą trójek i wolnychliga: 52,0%
- 57,4%eFG% — z gry, trójka liczona za półtoraliga: 49,1%
- 27,8%Udział trójek w rzutach z gryliga: 40,2%
Średnia ligi to średnia z 135 zawodników zawodników z co najmniej trzema meczami w 1. Liga (3WBA); percentyl mówi, od jakiej części z nich zawodnik jest lepszy. Przy stratach i przewinieniach lepiej znaczy mniej.
Forma mecz po meczu
wygranaporażkaśrednia ligi
Bilans drużyny z nim na boisku (+/−)
Wyrównane końcówki
Dla tych rozgrywek nie ma zapisu przebiegu meczu — system rozgrywek oddaje go od sezonu 8WBA.
Rzuty na boisku
Dla tych rozgrywek nie ma zapisu położenia rzutów — system rozgrywek oddaje go od sezonu 8WBA.
Rzuty z gry z protokołu zdarzeń; wszystkie przeniesione pod jeden kosz. Rzutów wolnych nie ma na mapie, bo nie mają miejsca na boisku. „Liga” to skuteczność wszystkich zawodników tych rozgrywek z tej samej strefy.
Rekordy w tych rozgrywkach
- 18najwięcej punktówz OSTAP RUSZTOWANIA, 26 lis 2023
- 15najwięcej zbiórekz HUTNIK WARSZAWA, 17 gru 2023
- 5najwięcej asystz OSTAP RUSZTOWANIA, 26 lis 2023
- 29najlepszy mecz (EFF)16 pkt, 13 zb, 4 as — z NIE DAJ ZA TRZY, 15 paź 2023
- 44 mecze z 10+ pkt z rzędunajdłuższa seria w tych rozgrywkach
- 3double-doubledwie z trzech: punkty, zbiórki, asysty po 10+
Liczone tylko z meczów tych rozgrywek w tych barwach. Serie i progi (10+ z rzędu, 20+, double-double) pokazują się, gdy są. Rekordy całej kariery są niżej.
Cała kariera
2021–2026 · 77 meczów · 9 sezonów · 3 drużyny. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Kariera w liczbach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 2974 min | 38:38 |
| Punkty | 1450 | 18,8 |
| Zbiórki | 591 | 7,7 |
| — w ataku | 131 | 1,7 |
| — w obronie | 460 | 6,0 |
| Asysty | 235 | 3,1 |
| Przechwyty | 120 | 1,6 |
| Bloki | 25 | 0,3 |
| Straty | 211 | 2,7 |
| Przewinienia | 215 | 2,8 |
| Przewinienia rywali na nim | 243 | 3,2 |
| Ocena (EFF) | 1629 | 21,2 |
- 49,6%FG531 z 1070 z gry
- 31,0%3P117 z 378 za trzy
- 86,6%FT271 z 313 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 531 | 1070 | 49,6% |
| Rzuty za dwa | 414 | 692 | 59,8% |
| Rzuty za trzy | 117 | 378 | 31,0% |
| Rzuty wolne | 271 | 313 | 86,6% |
Suma wszystkich protokołów meczowych, w których występuje ta nazwa — także z różnych drużyn i sezonów. Skuteczności liczone z sum kariery, nie jako średnia z meczów.
Odznaki
- Mecz 30+ punktów10 razy · ostatnio z POLSKA KLUB SPORTOWY, 29 mar 2026
- Mecz 15+ zbiórek2 razy · ostatnio z BLAZERS 2, 22 lut 2026
- Mecz 7+ asyst7 razy · ostatnio z GET WOW TEAM, 10 maj 2026
- Mecz 5+ przechwytów3 razy · ostatnio z BC LITUANICA, 24 mar 2024
- Mecz 4+ trójki8 razy · ostatnio z POST PRIME, 29 wrz 2024
- Double-double25 razy · ostatnio z OCTO, 26 kwi 2026
- 1000 punktówpunktów w karierze: 1450
- 50 meczówrozegranych meczów: 76
- 5 sezonów w lidzesezonów w WBA: 9
Progi policzone na naszej bazie, nie przepisane z ligi zawodowej. Odznaka za pojedynczy mecz prowadzi do jego karty.
Najlepsze mecze
BAT MOCY13 mar 202239pkt12zb5as51eff
ORLY TEMIDY12 mar 202339pkt10zb5as45eff
GET WOW TEAM29 maj 202228pkt13zb4as42eff
Kolejność wg oceny EFF z protokołu, nie wg samych punktów — inaczej lista powtarzałaby rekord punktowy. Widoczne od pięciu rozegranych meczów.






