PatrykAndres
21HUTNIK WARSZAWA1. Liga · 2WBA
- 2021–2026
- 77 meczów w karierze
- 12 sezonów
- 1 drużyna
- 117pktw 9 meczach
- 13,0pktna mecz
- 7,3zbna mecz
- 3,8astna mecz
Na tle ligi
zawodnik, na meczśrednia ligi
Profil rzutowy
rzuty za dwaza trzywolne
- 63,6%TS% — skuteczność z wagą trójek i wolnychliga: 51,1%
- 61,8%eFG% — z gry, trójka liczona za półtoraliga: 48,0%
- 63,5%Udział trójek w rzutach z gryliga: 39,4%
Średnia ligi to średnia z 123 zawodników zawodników z co najmniej trzema meczami w 1. Liga (2WBA); percentyl mówi, od jakiej części z nich zawodnik jest lepszy. Przy stratach i przewinieniach lepiej znaczy mniej.
Forma mecz po meczu
wygranaporażkaśrednia ligi
Bilans drużyny z nim na boisku (+/−)
Wyrównane końcówki
- 0punktów w końcówkachw 1 wyrównanym meczu · ostatnie 5 minut przy różnicy do 5 punktów
- 0,0%z gry w końcówkach0 z 2 rzutów z gry
Rzuty na boisku
celnyniecelny
| Strefa | Celne | Skuteczność | Liga |
|---|---|---|---|
| Pomalowane | 0 / 2 | 0,0% | 66,7% |
| Półdystans | 0 / 0 | — | 33,3% |
| Za trzy | 2 / 7 | 28,6% | 24,4% |
| Razem z gry | 2 / 9 | 22,2% | 42,1% |
Rzuty z gry z protokołu zdarzeń; wszystkie przeniesione pod jeden kosz. Rzutów wolnych nie ma na mapie, bo nie mają miejsca na boisku. „Liga” to skuteczność wszystkich zawodników tych rozgrywek z tej samej strefy.
Rekordy w tych rozgrywkach
- 20najwięcej punktówz SHTOPKE BASKET, 4 cze 2023
- 16najwięcej zbiórekz ORLY TEMIDY, 2 kwi 2023
- 7najwięcej asystz SHTOPKE BASKET, 4 cze 2023
- 33najlepszy mecz (EFF)14 pkt, 16 zb, 4 as — z ORLY TEMIDY, 2 kwi 2023
- 44 mecze z 10+ pkt z rzędunajdłuższa seria w tych rozgrywkach
- 11 mecz z 20+ pktz 9 rozegranych
- 2double-doubledwie z trzech: punkty, zbiórki, asysty po 10+
Liczone tylko z meczów tych rozgrywek w tych barwach. Serie i progi (10+ z rzędu, 20+, double-double) pokazują się, gdy są. Rekordy całej kariery są niżej.
Cała kariera
2021–2026 · 77 meczów · 12 sezonów · 1 drużyna. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Kariera w liczbach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 2551 min | 33:07 |
| Punkty | 1054 | 13,7 |
| Zbiórki | 504 | 6,5 |
| — w ataku | 66 | 0,9 |
| — w obronie | 438 | 5,7 |
| Asysty | 215 | 2,8 |
| Przechwyty | 105 | 1,4 |
| Bloki | 15 | 0,2 |
| Straty | 100 | 1,3 |
| Przewinienia | 157 | 2,0 |
| Przewinienia rywali na nim | 143 | 1,9 |
| Ocena (EFF) | 1393 | 18,1 |
- 50,9%FG387 z 761 z gry
- 40,5%3P173 z 427 za trzy
- 80,5%FT107 z 133 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 387 | 761 | 50,9% |
| Rzuty za dwa | 214 | 334 | 64,1% |
| Rzuty za trzy | 173 | 427 | 40,5% |
| Rzuty wolne | 107 | 133 | 80,5% |
Suma wszystkich protokołów meczowych, w których występuje ta nazwa — także z różnych drużyn i sezonów. Skuteczności liczone z sum kariery, nie jako średnia z meczów.
Odznaki
- Mecz 30+ punktów2 razy · ostatnio z COURT CLAN, 11 maj 2025
- Mecz 15+ zbiórek2 razy · ostatnio z HUTNICZE WILKI, 9 lis 2025
- Mecz 7+ asyst3 razy · ostatnio z PIASECZUSETS, 19 sty 2025
- Mecz 5+ przechwytówz OSTAP RUSZTOWANIA, 13 lis 2022
- Mecz 4+ trójki15 razy · ostatnio z POST PRIME, 18 paź 2026
- Double-double10 razy · ostatnio z POST PRIME, 18 paź 2026
- 1000 punktówpunktów w karierze: 1054
- 50 meczówrozegranych meczów: 74
- 5 sezonów w lidzesezonów w WBA: 12
Progi policzone na naszej bazie, nie przepisane z ligi zawodowej. Odznaka za pojedynczy mecz prowadzi do jego karty.
Najlepsze mecze
NIE DAJ ZA TRZY10 gru 202329pkt12zb6as44eff
NTL11 gru 202231pkt6zb3as36eff
OSTAP RUSZTOWANIA19 lis 202327pkt8zb3as34eff
Kolejność wg oceny EFF z protokołu, nie wg samych punktów — inaczej lista powtarzałaby rekord punktowy. Widoczne od pięciu rozegranych meczów.






