PatrykGrabarczyk
1POST PRIME1. Liga · 4WBA
- 2021–2026
- 70 meczów w karierze
- 10 sezonów
- 5 drużyn
- 203pktw 13 meczach
- 15,6pktna mecz
- 2,3zbna mecz
- 2,8astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 486 min | 37:22 |
| Punkty | 203 | 15,6 |
| Zbiórki | 30 | 2,3 |
| — w ataku | 5 | 0,4 |
| — w obronie | 25 | 1,9 |
| Asysty | 36 | 2,8 |
| Przechwyty | 19 | 1,5 |
| Bloki | 2 | 0,2 |
| Straty | 17 | 1,3 |
| Przewinienia | 34 | 2,6 |
| Przewinienia rywali na nim | 41 | 3,2 |
| Ocena (EFF) | 181 | 13,9 |
- 46,5%FG72 z 155 z gry
- 31,1%3P19 z 61 za trzy
- 81,6%FT40 z 49 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 72 | 155 | 46,5% |
| Rzuty za dwa | 53 | 94 | 56,4% |
| Rzuty za trzy | 19 | 61 | 31,1% |
| Rzuty wolne | 40 | 49 | 81,6% |
Tylko protokoły z rozgrywek 1. Liga (4WBA) w barwach POST PRIME. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 16 cze 2024 | P57 : 62 | 33:25 | 9 | 2 | 2 | |
| 9 cze 2024 | P40 : 66 | 36:25 | 12 | 2 | 1 | |
| 26 maj 2024 | Z70 : 63 | 40:28 | 10 | 1 | 3 | |
| 19 maj 2024 | Z84 : 74 | 40:55 | 23 | 3 | 6 | |
| 12 maj 2024 | Z72 : 66 | 39:27 | 8 | 3 | 5 | |
| 21 kwi 2024 | Z73 : 59 | 40:52 | 19 | 4 | 4 | |
| 14 kwi 2024 | P47 : 67 | 36:49 | 12 | 0 | 2 | |
| 7 kwi 2024 | Z75 : 68 | 29:58 | 7 | 2 | 2 | |
| 24 mar 2024 | P73 : 76 | 38:40 | 26 | 2 | 2 | |
| 17 mar 2024 | P85 : 90 | 47:02 | 34 | 5 | 2 | |
| 10 mar 2024 | Z74 : 70 | 36:21 | 20 | 2 | 1 | |
| 3 mar 2024 | Z64 : 46 | 30:49 | 9 | 1 | 3 | |
| 18 lut 2024 | Z51 : 45 | 34:37 | 14 | 3 | 3 |
13 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2021–2026 · 70 meczów · 10 sezonów · 5 drużyn. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBALiga Mistrzów | POST PRIME | 1 | 0:00 | 0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | — | — | — |
| 7WBA3. Liga | THAISTY TIGERS | 2 | 18:51 | 11 | 5,5 | 1,0 | 2,5 | 2,5 | 0,0 | 38,5% | 0,0% | 100,0% |
| 6WBALiga Mistrzów | POST PRIME | 6 | 36:01 | 81 | 13,5 | 1,7 | 1,3 | 0,8 | 0,0 | 43,5% | 28,0% | 93,3% |
| 5WBALiga Mistrzów | POST PRIME | 9 | 39:10 | 141 | 15,7 | 3,0 | 2,7 | 1,8 | 0,0 | 52,4% | 34,1% | 79,2% |
| 4WBA1. Liga | POST PRIME | 13 | 37:22 | 203 | 15,6 | 2,3 | 2,8 | 1,5 | 0,2 | 46,5% | 31,1% | 81,6% |
| 3WBA1. Liga | NIE DAJ ZA TRZY | 11 | 39:24 | 162 | 14,7 | 2,5 | 2,7 | 2,2 | 0,0 | 46,2% | 33,3% | 87,0% |
| 2WBA2. Liga | NIE DAJ ZA TRZY | 8 | 39:18 | 169 | 21,1 | 3,0 | 3,8 | 1,8 | 0,0 | 46,8% | 32,7% | 85,4% |
| 1WBA2. Liga | NIE DAJ ZA TRZY | 8 | 36:14 | 136 | 17,0 | 3,0 | 3,9 | 1,6 | 0,0 | 56,6% | 46,4% | 84,1% |
| 1WBA2. Liga | FOR THE WIN | 1 | 0:00 | 0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | — | — | — |
| UNBA 502. Liga | FOR THE WIN | 1 | 0:00 | 0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | — | — | — |
| 49. Sezon - Jesień 20211. Liga | AVENGA | 9 | 45:27 | 158 | 17,6 | 4,1 | 3,0 | 2,4 | 0,1 | 49,5% | 46,2% | 82,1% |
| 49. Sezon - Jesień 20212. Liga | FOR THE WIN | 1 | 35:52 | 25 | 25,0 | 5,0 | 1,0 | 1,0 | 0,0 | 47,6% | 42,9% | 66,7% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






