Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 326 min | 29:37 |
| Punkty | 120 | 10,9 |
| Zbiórki | 38 | 3,5 |
| — w ataku | 6 | 0,5 |
| — w obronie | 32 | 2,9 |
| Asysty | 31 | 2,8 |
| Przechwyty | 20 | 1,8 |
| Bloki | 3 | 0,3 |
| Straty | 17 | 1,5 |
| Przewinienia | 20 | 1,8 |
| Przewinienia rywali na nim | 7 | 0,6 |
| Ocena (EFF) | 124 | 11,3 |
- 41,6%FG47 z 113 z gry
- 31,7%3P19 z 60 za trzy
- 58,3%FT7 z 12 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 47 | 113 | 41,6% |
| Rzuty za dwa | 28 | 53 | 52,8% |
| Rzuty za trzy | 19 | 60 | 31,7% |
| Rzuty wolne | 7 | 12 | 58,3% |
Tylko protokoły z rozgrywek 3. Liga (2WBA) w barwach TEKOpro. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 4 cze 2023 | P56 : 66 | 30:15 | 3 | 2 | 3 | |
| 3 cze 2023 | P60 : 75 | 25:03 | 12 | 0 | 0 | |
| 21 maj 2023 | Z57 : 46 | 29:55 | 8 | 2 | 3 | |
| 14 maj 2023 | Z76 : 38 | 24:01 | 14 | 2 | 2 | |
| 23 kwi 2023 | Z64 : 56 | 25:01 | 9 | 5 | 5 | |
| 15 kwi 2023 | P51 : 52 | 16:55 | 3 | 1 | 3 | |
| 19 mar 2023 | Z92 : 58 | 48:00 | 26 | 6 | 4 | |
| 11 mar 2023 | Z75 : 73 | 29:33 | 16 | 0 | 2 | |
| 5 mar 2023 | P75 : 78 | 42:32 | 17 | 10 | 3 | |
| 5 lut 2023 | P51 : 71 | 30:30 | 4 | 3 | 0 | |
| 29 sty 2023 | Z82 : 38 | 24:07 | 8 | 7 | 6 |
11 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2022–2025 · 38 meczów · 6 sezonów · 1 drużyna. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 6WBA3. Liga | TEKOpro | 1 | 2:31 | 0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | — | — | — |
| 5WBA2. Liga | TEKOpro | 3 | 24:57 | 19 | 6,3 | 1,3 | 0,7 | 0,7 | 0,0 | 32,0% | 25,0% | — |
| 4WBA3. Liga | TEKOpro | 6 | 34:10 | 46 | 7,7 | 3,2 | 1,8 | 1,5 | 0,2 | 35,8% | 18,8% | 66,7% |
| 3WBA3. Liga | TEKOpro | 8 | 29:24 | 127 | 15,9 | 4,6 | 1,9 | 1,1 | 0,3 | 51,0% | 37,5% | 39,1% |
| 2WBA3. Liga | TEKOpro | 11 | 29:37 | 120 | 10,9 | 3,5 | 2,8 | 1,8 | 0,3 | 41,6% | 31,7% | 58,3% |
| 1WBA3. Liga | TEKOpro | 9 | 27:42 | 80 | 8,9 | 3,6 | 1,8 | 1,4 | 0,6 | 45,1% | 32,3% | 85,7% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






