PawelKostjan
9NIE DAJ ZA TRZY1. Liga · 3WBA
- 2020–2026
- 103 mecze w karierze
- 13 sezonów
- 2 drużyny
- 100pktw 11 meczach
- 9,1pktna mecz
- 3,5zbna mecz
- 2,5astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 329 min | 29:55 |
| Punkty | 100 | 9,1 |
| Zbiórki | 38 | 3,5 |
| — w ataku | 10 | 0,9 |
| — w obronie | 28 | 2,5 |
| Asysty | 28 | 2,5 |
| Przechwyty | 7 | 0,6 |
| Bloki | 2 | 0,2 |
| Straty | 14 | 1,3 |
| Przewinienia | 7 | 0,6 |
| Przewinienia rywali na nim | 8 | 0,7 |
| Ocena (EFF) | 116 | 10,5 |
- 48,2%FG41 z 85 z gry
- 38,2%3P13 z 34 za trzy
- 83,3%FT5 z 6 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 41 | 85 | 48,2% |
| Rzuty za dwa | 28 | 51 | 54,9% |
| Rzuty za trzy | 13 | 34 | 38,2% |
| Rzuty wolne | 5 | 6 | 83,3% |
Tylko protokoły z rozgrywek 1. Liga (3WBA) w barwach NIE DAJ ZA TRZY. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 10 gru 2023 | P70 : 79 | 39:10 | 3 | 0 | 2 | |
| 9 gru 2023 | Z81 : 79 | 25:49 | 2 | 2 | 3 | |
| 3 gru 2023 | Z79 : 51 | 35:19 | 13 | 0 | 4 | |
| 26 lis 2023 | Z84 : 66 | 30:28 | 8 | 3 | 3 | |
| 19 lis 2023 | Z71 : 59 | 24:56 | 14 | 6 | 3 | |
| 12 lis 2023 | Z69 : 53 | 26:10 | 12 | 4 | 1 | |
| 5 lis 2023 | P62 : 86 | 32:08 | 10 | 7 | 1 | |
| 29 paź 2023 | Z71 : 60 | 26:49 | 11 | 5 | 2 | |
| 22 paź 2023 | P79 : 85 | 35:08 | 12 | 4 | 5 | |
| 1 paź 2023 | Z53 : 47 | 25:23 | 13 | 2 | 1 | |
| 24 wrz 2023 | P53 : 61 | 27:48 | 2 | 5 | 3 |
11 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2020–2026 · 103 mecze · 13 sezonów · 2 drużyny. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBA2. Liga | NIE DAJ ZA TRZY | 2 | 38:12 | 11 | 5,5 | 8,0 | 3,5 | 0,0 | 0,5 | 27,8% | 14,3% | 0,0% |
| 8WBA2. Liga | NIE DAJ ZA TRZY | 6 | 39:53 | 44 | 7,3 | 5,5 | 3,5 | 0,8 | 0,0 | 32,0% | 17,4% | 100,0% |
| 7WBA1. Liga | POST PRIME | 7 | 21:43 | 18 | 2,6 | 1,6 | 1,9 | 0,9 | 0,1 | 35,0% | 33,3% | 50,0% |
| 7WBA3. Liga | NIE DAJ ZA TRZY | 8 | 34:42 | 84 | 10,5 | 7,4 | 3,0 | 1,3 | 0,0 | 37,5% | 33,3% | 73,1% |
| 7WBABaraże | NIE DAJ ZA TRZY | 1 | 31:34 | 3 | 3,0 | 6,0 | 2,0 | 0,0 | 0,0 | 16,7% | 0,0% | 20,0% |
| 6WBA3. Liga | NIE DAJ ZA TRZY | 9 | 38:06 | 99 | 11,0 | 7,2 | 4,3 | 1,3 | 0,1 | 44,8% | 29,4% | 47,8% |
| 5WBA2. Liga | NIE DAJ ZA TRZY | 8 | 39:36 | 105 | 13,1 | 7,5 | 5,5 | 1,0 | 0,0 | 35,1% | 28,3% | 63,4% |
| 5WBABaraże | NIE DAJ ZA TRZY | 1 | 45:07 | 24 | 24,0 | 8,0 | 3,0 | 0,0 | 1,0 | 34,6% | 25,0% | 75,0% |
| 4WBA1. Liga | POST PRIME | 3 | 24:50 | 11 | 3,7 | 2,7 | 1,7 | 0,3 | 0,0 | 40,0% | 33,3% | — |
| 3WBA1. Liga | NIE DAJ ZA TRZY | 11 | 29:55 | 100 | 9,1 | 3,5 | 2,5 | 0,6 | 0,2 | 48,2% | 38,2% | 83,3% |
| 2WBA2. Liga | NIE DAJ ZA TRZY | 9 | 36:09 | 101 | 11,2 | 5,8 | 3,8 | 1,6 | 0,0 | 43,5% | 37,0% | 53,8% |
| 1WBA2. Liga | NIE DAJ ZA TRZY | 7 | 33:51 | 51 | 7,3 | 5,1 | 5,0 | 1,1 | 0,0 | 41,9% | 39,4% | 50,0% |
| UNBA 502. Liga | NIE DAJ ZA TRZY | 9 | 39:26 | 109 | 12,1 | 6,1 | 3,6 | 1,2 | 0,1 | 50,0% | 43,2% | 36,4% |
| 49. Sezon - Jesień 20211. Liga | NIE DAJ ZA TRZY | 9 | 36:03 | 96 | 10,7 | 5,0 | 2,4 | 0,4 | 0,1 | 41,4% | 37,1% | 14,3% |
| Tagomago.pl Cup Pro 2021Tagomago.pl Cup Pro 2021 | NIE DAJ ZA TRZY | 5 | 29:14 | 38 | 7,6 | 5,4 | 2,2 | 0,4 | 0,0 | 31,1% | 31,0% | 33,3% |
| 48. Sezon - Jesień 20201. Liga | NIE DAJ ZA TRZY | 8 | 40:47 | 118 | 14,8 | 9,8 | 3,5 | 1,5 | 0,3 | 39,4% | 32,6% | 69,2% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






