PawelLapinski
0HUTNIK WARSZAWA1. Liga · 3WBA
- 2021–2026
- 89 meczów w karierze
- 11 sezonów
- 1 drużyna
- 114pktw 7 meczach
- 16,3pktna mecz
- 3,4zbna mecz
- 0,9astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 189 min | 27:01 |
| Punkty | 114 | 16,3 |
| Zbiórki | 24 | 3,4 |
| — w ataku | 9 | 1,3 |
| — w obronie | 15 | 2,1 |
| Asysty | 6 | 0,9 |
| Przechwyty | 6 | 0,9 |
| Bloki | 1 | 0,1 |
| Straty | 13 | 1,9 |
| Przewinienia | 6 | 0,9 |
| Przewinienia rywali na nim | 26 | 3,7 |
| Ocena (EFF) | 95 | 13,6 |
- 55,7%FG44 z 79 z gry
- 18,2%3P2 z 11 za trzy
- 75,0%FT24 z 32 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 44 | 79 | 55,7% |
| Rzuty za dwa | 42 | 68 | 61,8% |
| Rzuty za trzy | 2 | 11 | 18,2% |
| Rzuty wolne | 24 | 32 | 75,0% |
Tylko protokoły z rozgrywek 1. Liga (3WBA) w barwach HUTNIK WARSZAWA. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 21 gru 2023 | Z79 : 77 | 48:00 | 30 | 7 | 1 | |
| 17 gru 2023 | P63 : 75 | 48:00 | 8 | 5 | 1 | |
| 26 lis 2023 | Z83 : 68 | 11:56 | 6 | 3 | 0 | |
| 12 lis 2023 | Z93 : 73 | 29:06 | 33 | 3 | 2 | |
| 29 paź 2023 | Z71 : 66 | 25:26 | 16 | 3 | 1 | |
| 1 paź 2023 | Z70 : 57 | 26:36 | 21 | 3 | 1 | |
| 24 wrz 2023 | P0 : 20 | 0:00 | 0 | 0 | 0 |
7 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2021–2026 · 89 meczów · 11 sezonów · 1 drużyna. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBALiga Mistrzów | HUTNIK WARSZAWA | 3 | 42:58 | 74 | 24,7 | 9,0 | 2,3 | 2,0 | 1,0 | 47,3% | 16,7% | 74,1% |
| 8WBALiga Mistrzów | HUTNIK WARSZAWA | 6 | 25:09 | 108 | 18,0 | 4,8 | 1,8 | 0,7 | 0,3 | 65,6% | 28,6% | 86,7% |
| 7WBALiga Mistrzów | HUTNIK WARSZAWA | 7 | 20:26 | 104 | 14,9 | 5,1 | 1,1 | 1,1 | 0,4 | 64,2% | 53,8% | 80,6% |
| 6WBALiga Mistrzów | HUTNIK WARSZAWA | 7 | 41:05 | 153 | 21,9 | 6,7 | 2,0 | 1,7 | 0,3 | 60,7% | 41,2% | 82,6% |
| 5WBALiga Mistrzów | HUTNIK WARSZAWA | 10 | 35:11 | 233 | 23,3 | 5,8 | 2,3 | 1,8 | 0,5 | 62,7% | 26,1% | 71,4% |
| 4WBA1. Liga | HUTNIK WARSZAWA | 9 | 32:35 | 206 | 22,9 | 6,2 | 1,7 | 1,3 | 0,2 | 55,0% | 40,6% | 76,6% |
| 3WBA1. Liga | HUTNIK WARSZAWA | 7 | 27:01 | 114 | 16,3 | 3,4 | 0,9 | 0,9 | 0,1 | 55,7% | 18,2% | 75,0% |
| 2WBA1. Liga | HUTNIK WARSZAWA | 9 | 35:26 | 169 | 18,8 | 5,4 | 2,6 | 0,3 | 0,2 | 54,3% | 30,0% | 88,1% |
| 1WBA1. Liga | HUTNIK WARSZAWA | 10 | 31:17 | 164 | 16,4 | 4,5 | 1,8 | 0,9 | 0,3 | 47,0% | 23,7% | 76,3% |
| UNBA 501. Liga | HUTNIK WARSZAWA | 12 | 32:28 | 214 | 17,8 | 4,2 | 2,3 | 1,5 | 0,7 | 55,3% | 27,8% | 78,8% |
| 49. Sezon - Jesień 20211. Liga | HUTNIK WARSZAWA | 9 | 39:25 | 255 | 28,3 | 6,2 | 2,3 | 1,4 | 1,1 | 65,8% | 45,7% | 88,6% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






