PawelLapinski
33HUTNIK WARSZAWALiga Mistrzów · 6WBA
- 2021–2026
- 89 meczów w karierze
- 11 sezonów
- 1 drużyna
- 153pktw 7 meczach
- 21,9pktna mecz
- 6,7zbna mecz
- 2,0astna mecz
Na tle ligi
zawodnik, na meczśrednia ligi
Profil rzutowy
rzuty za dwaza trzywolne
- 70,0%TS% — skuteczność z wagą trójek i wolnychliga: 50,4%
- 64,6%eFG% — z gry, trójka liczona za półtoraliga: 47,4%
- 19,1%Udział trójek w rzutach z gryliga: 40,6%
Średnia ligi to średnia z 143 zawodników zawodników z co najmniej trzema meczami w Liga Mistrzów (6WBA); percentyl mówi, od jakiej części z nich zawodnik jest lepszy. Przy stratach i przewinieniach lepiej znaczy mniej.
Forma mecz po meczu
wygranaporażkaśrednia ligi
Bilans drużyny z nim na boisku (+/−)
Wyrównane końcówki
Dla tych rozgrywek nie ma zapisu przebiegu meczu — system rozgrywek oddaje go od sezonu 8WBA.
Rzuty na boisku
Dla tych rozgrywek nie ma zapisu położenia rzutów — system rozgrywek oddaje go od sezonu 8WBA.
Rzuty z gry z protokołu zdarzeń; wszystkie przeniesione pod jeden kosz. Rzutów wolnych nie ma na mapie, bo nie mają miejsca na boisku. „Liga” to skuteczność wszystkich zawodników tych rozgrywek z tej samej strefy.
Rekordy w tych rozgrywkach
- 39najwięcej punktówz TARGOWEK, 2 mar 2025
- 8najwięcej zbiórekz TARGOWEK, 2 mar 2025
- 3najwięcej asystz TARGOWEK, 2 mar 2025
- 46najlepszy mecz (EFF)39 pkt, 8 zb, 3 as — z TARGOWEK, 2 mar 2025
- 55 meczów z 10+ pkt z rzędunajdłuższa seria w tych rozgrywkach
- 44 mecze z 20+ pktz 7 rozegranych
Liczone tylko z meczów tych rozgrywek w tych barwach. Serie i progi (10+ z rzędu, 20+, double-double) pokazują się, gdy są. Rekordy całej kariery są niżej.
Cała kariera
2021–2026 · 89 meczów · 11 sezonów · 1 drużyna. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Kariera w liczbach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 2921 min | 32:49 |
| Punkty | 1794 | 20,2 |
| Zbiórki | 477 | 5,4 |
| — w ataku | 132 | 1,5 |
| — w obronie | 345 | 3,9 |
| Asysty | 174 | 2,0 |
| Przechwyty | 109 | 1,2 |
| Bloki | 41 | 0,5 |
| Straty | 136 | 1,5 |
| Przewinienia | 127 | 1,4 |
| Przewinienia rywali na nim | 308 | 3,5 |
| Ocena (EFF) | 1867 | 21,0 |
- 57,6%FG690 z 1198 z gry
- 32,8%3P80 z 244 za trzy
- 79,9%FT334 z 418 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 690 | 1198 | 57,6% |
| Rzuty za dwa | 610 | 954 | 63,9% |
| Rzuty za trzy | 80 | 244 | 32,8% |
| Rzuty wolne | 334 | 418 | 79,9% |
Suma wszystkich protokołów meczowych, w których występuje ta nazwa — także z różnych drużyn i sezonów. Skuteczności liczone z sum kariery, nie jako średnia z meczów.
Odznaki
- Mecz 30+ punktów21 razy · ostatnio z INDEX MOCY, 27 wrz 2026
- Mecz 15+ zbiórekz PIASECZUSETS, 12 paź 2025
- Mecz 7+ asystz HUTNICZE WILKI, 6 paź 2024
- Mecz 4+ trójki3 razy · ostatnio z HUTNICZE WILKI, 6 kwi 2025
- Double-double11 razy · ostatnio z INDEX MOCY, 27 wrz 2026
- 1000 punktówpunktów w karierze: 1794
- 50 meczówrozegranych meczów: 85
- 5 sezonów w lidzesezonów w WBA: 11
Progi policzone na naszej bazie, nie przepisane z ligi zawodowej. Odznaka za pojedynczy mecz prowadzi do jego karty.
Najlepsze mecze
TARGOWEK2 mar 202539pkt8zb3as46eff
PIASECZUSETS1 gru 202437pkt10zb3as45eff
BLAZERS12 maj 202440pkt13zb0as43eff
Kolejność wg oceny EFF z protokołu, nie wg samych punktów — inaczej lista powtarzałaby rekord punktowy. Widoczne od pięciu rozegranych meczów.






