Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 196 min | 24:29 |
| Punkty | 50 | 6,3 |
| Zbiórki | 43 | 5,4 |
| — w ataku | 19 | 2,4 |
| — w obronie | 24 | 3,0 |
| Asysty | 12 | 1,5 |
| Przechwyty | 8 | 1,0 |
| Bloki | 2 | 0,3 |
| Straty | 9 | 1,1 |
| Przewinienia | 12 | 1,5 |
| Przewinienia rywali na nim | 13 | 1,6 |
| Ocena (EFF) | 70 | 8,8 |
- 43,8%FG21 z 48 z gry
- 0,0%3P0 z 5 za trzy
- 47,1%FT8 z 17 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 21 | 48 | 43,8% |
| Rzuty za dwa | 21 | 43 | 48,8% |
| Rzuty za trzy | 0 | 5 | 0,0% |
| Rzuty wolne | 8 | 17 | 47,1% |
Tylko protokoły z rozgrywek 1. Liga (1WBA) w barwach NTL. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 18 gru 2022 | P0 : 20 | 0:00 | 0 | 0 | 0 | |
| 11 gru 2022 | P56 : 111 | 24:31 | 17 | 11 | 1 | |
| 10 gru 2022 | P69 : 81 | 27:52 | 5 | 4 | 0 | |
| 27 lis 2022 | Z75 : 56 | 25:43 | 7 | 11 | 2 | |
| 20 lis 2022 | P60 : 71 | 24:01 | 0 | 3 | 2 | |
| 13 lis 2022 | Z63 : 47 | 25:36 | 12 | 3 | 2 | |
| 23 paź 2022 | Z60 : 59 | 30:06 | 6 | 4 | 2 | |
| 16 paź 2022 | P38 : 52 | 38:01 | 3 | 7 | 3 |
8 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2021–2024 · 58 meczów · 6 sezonów · 1 drużyna. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 4WBA1. Liga | NTL | 11 | 37:39 | 83 | 7,5 | 11,2 | 3,2 | 1,2 | 1,2 | 40,5% | 11,1% | 50,0% |
| 3WBA1. Liga | NTL | 10 | 35:53 | 88 | 8,8 | 7,6 | 2,7 | 1,2 | 1,1 | 45,3% | 26,7% | 65,0% |
| 2WBA1. Liga | NTL | 10 | 34:25 | 85 | 8,5 | 8,7 | 2,5 | 0,5 | 1,1 | 50,0% | 16,7% | 52,4% |
| 1WBA1. Liga | NTL | 8 | 24:29 | 50 | 6,3 | 5,4 | 1,5 | 1,0 | 0,3 | 43,8% | 0,0% | 47,1% |
| UNBA 501. Liga | NTL | 9 | 32:27 | 74 | 8,2 | 6,7 | 1,2 | 1,4 | 0,3 | 43,3% | 33,3% | 44,4% |
| 49. Sezon - Jesień 20211. Liga | NTL | 10 | 37:34 | 104 | 10,4 | 9,2 | 1,7 | 1,7 | 1,0 | 43,5% | 30,0% | 60,0% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






