Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 414 min | 37:39 |
| Punkty | 83 | 7,5 |
| Zbiórki | 123 | 11,2 |
| — w ataku | 42 | 3,8 |
| — w obronie | 81 | 7,4 |
| Asysty | 35 | 3,2 |
| Przechwyty | 13 | 1,2 |
| Bloki | 13 | 1,2 |
| Straty | 18 | 1,6 |
| Przewinienia | 35 | 3,2 |
| Przewinienia rywali na nim | 29 | 2,6 |
| Ocena (EFF) | 184 | 16,7 |
- 40,5%FG32 z 79 z gry
- 11,1%3P1 z 9 za trzy
- 50,0%FT18 z 36 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 32 | 79 | 40,5% |
| Rzuty za dwa | 31 | 70 | 44,3% |
| Rzuty za trzy | 1 | 9 | 11,1% |
| Rzuty wolne | 18 | 36 | 50,0% |
Tylko protokoły z rozgrywek 1. Liga (4WBA) w barwach NTL. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 26 maj 2024 | P63 : 70 | 35:58 | 8 | 8 | 4 | |
| 19 maj 2024 | Z74 : 60 | 42:46 | 11 | 19 | 4 | |
| 12 maj 2024 | Z79 : 73 | 40:47 | 9 | 11 | 3 | |
| 14 kwi 2024 | P56 : 58 | 37:52 | 3 | 14 | 2 | |
| 7 kwi 2024 | Z65 : 56 | 43:52 | 6 | 12 | 6 | |
| 24 mar 2024 | P65 : 89 | 33:31 | 10 | 13 | 1 | |
| 17 mar 2024 | Z90 : 85 | 41:58 | 7 | 12 | 8 | |
| 10 mar 2024 | Z72 : 41 | 35:10 | 4 | 11 | 2 | |
| 3 mar 2024 | P67 : 73 | 31:13 | 10 | 8 | 2 | |
| 25 lut 2024 | Z66 : 65 | 34:45 | 4 | 4 | 2 | |
| 18 lut 2024 | P54 : 76 | 36:15 | 11 | 11 | 1 |
11 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2021–2024 · 58 meczów · 6 sezonów · 1 drużyna. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 4WBA1. Liga | NTL | 11 | 37:39 | 83 | 7,5 | 11,2 | 3,2 | 1,2 | 1,2 | 40,5% | 11,1% | 50,0% |
| 3WBA1. Liga | NTL | 10 | 35:53 | 88 | 8,8 | 7,6 | 2,7 | 1,2 | 1,1 | 45,3% | 26,7% | 65,0% |
| 2WBA1. Liga | NTL | 10 | 34:25 | 85 | 8,5 | 8,7 | 2,5 | 0,5 | 1,1 | 50,0% | 16,7% | 52,4% |
| 1WBA1. Liga | NTL | 8 | 24:29 | 50 | 6,3 | 5,4 | 1,5 | 1,0 | 0,3 | 43,8% | 0,0% | 47,1% |
| UNBA 501. Liga | NTL | 9 | 32:27 | 74 | 8,2 | 6,7 | 1,2 | 1,4 | 0,3 | 43,3% | 33,3% | 44,4% |
| 49. Sezon - Jesień 20211. Liga | NTL | 10 | 37:34 | 104 | 10,4 | 9,2 | 1,7 | 1,7 | 1,0 | 43,5% | 30,0% | 60,0% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






