Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 344 min | 34:25 |
| Punkty | 85 | 8,5 |
| Zbiórki | 87 | 8,7 |
| — w ataku | 18 | 1,8 |
| — w obronie | 69 | 6,9 |
| Asysty | 25 | 2,5 |
| Przechwyty | 5 | 0,5 |
| Bloki | 11 | 1,1 |
| Straty | 19 | 1,9 |
| Przewinienia | 23 | 2,3 |
| Przewinienia rywali na nim | 23 | 2,3 |
| Ocena (EFF) | 148 | 14,8 |
- 50,0%FG36 z 72 z gry
- 16,7%3P2 z 12 za trzy
- 52,4%FT11 z 21 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 36 | 72 | 50,0% |
| Rzuty za dwa | 34 | 60 | 56,7% |
| Rzuty za trzy | 2 | 12 | 16,7% |
| Rzuty wolne | 11 | 21 | 52,4% |
Tylko protokoły z rozgrywek 1. Liga (2WBA) w barwach NTL. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 28 maj 2023 | P0 : 20 | 0:00 | 0 | 0 | 0 | |
| 27 maj 2023 | P0 : 20 | 0:00 | 0 | 0 | 0 | |
| 21 maj 2023 | P52 : 70 | 42:02 | 9 | 7 | 3 | |
| 14 maj 2023 | P63 : 91 | 48:00 | 17 | 14 | 5 | |
| 23 kwi 2023 | Z85 : 46 | 33:53 | 5 | 15 | 6 | |
| 16 kwi 2023 | Z67 : 49 | 48:00 | 10 | 10 | 3 | |
| 26 mar 2023 | P51 : 67 | 40:13 | 7 | 5 | 1 | |
| 19 mar 2023 | Z74 : 60 | 39:43 | 13 | 9 | 2 | |
| 5 mar 2023 | Z68 : 60 | 48:00 | 8 | 15 | 3 | |
| 29 sty 2023 | Z64 : 46 | 44:22 | 16 | 12 | 2 |
10 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2021–2024 · 58 meczów · 6 sezonów · 1 drużyna. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 4WBA1. Liga | NTL | 11 | 37:39 | 83 | 7,5 | 11,2 | 3,2 | 1,2 | 1,2 | 40,5% | 11,1% | 50,0% |
| 3WBA1. Liga | NTL | 10 | 35:53 | 88 | 8,8 | 7,6 | 2,7 | 1,2 | 1,1 | 45,3% | 26,7% | 65,0% |
| 2WBA1. Liga | NTL | 10 | 34:25 | 85 | 8,5 | 8,7 | 2,5 | 0,5 | 1,1 | 50,0% | 16,7% | 52,4% |
| 1WBA1. Liga | NTL | 8 | 24:29 | 50 | 6,3 | 5,4 | 1,5 | 1,0 | 0,3 | 43,8% | 0,0% | 47,1% |
| UNBA 501. Liga | NTL | 9 | 32:27 | 74 | 8,2 | 6,7 | 1,2 | 1,4 | 0,3 | 43,3% | 33,3% | 44,4% |
| 49. Sezon - Jesień 20211. Liga | NTL | 10 | 37:34 | 104 | 10,4 | 9,2 | 1,7 | 1,7 | 1,0 | 43,5% | 30,0% | 60,0% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






