PawelSzarajew
16TEAM EUROPE2. Liga · 2WBA
- 2021–2023
- 32 mecze w karierze
- 4 sezony
- 1 drużyna
- 72pktw 8 meczach
- 9,0pktna mecz
- 3,9zbna mecz
- 3,0astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 224 min | 28:01 |
| Punkty | 72 | 9,0 |
| Zbiórki | 31 | 3,9 |
| — w ataku | 20 | 2,5 |
| — w obronie | 11 | 1,4 |
| Asysty | 24 | 3,0 |
| Przechwyty | 10 | 1,3 |
| Bloki | 0 | 0,0 |
| Straty | 19 | 2,4 |
| Przewinienia | 26 | 3,3 |
| Przewinienia rywali na nim | 21 | 2,6 |
| Ocena (EFF) | 94 | 11,8 |
- 66,0%FG31 z 47 z gry
- 50,0%3P1 z 2 za trzy
- 52,9%FT9 z 17 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 31 | 47 | 66,0% |
| Rzuty za dwa | 30 | 45 | 66,7% |
| Rzuty za trzy | 1 | 2 | 50,0% |
| Rzuty wolne | 9 | 17 | 52,9% |
Tylko protokoły z rozgrywek 2. Liga (2WBA) w barwach TEAM EUROPE. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 14 maj 2023 | Z66 : 64 | 34:47 | 15 | 3 | 4 | |
| 23 kwi 2023 | P67 : 68 | 29:46 | 13 | 5 | 4 | |
| 2 kwi 2023 | Z59 : 57 | 28:48 | 5 | 2 | 2 | |
| 26 mar 2023 | P40 : 63 | 30:01 | 15 | 6 | 3 | |
| 18 mar 2023 | P54 : 61 | 27:33 | 0 | 4 | 5 | |
| 12 mar 2023 | Z59 : 56 | 25:33 | 9 | 3 | 0 | |
| 5 mar 2023 | P53 : 58 | 22:41 | 10 | 4 | 3 | |
| 29 sty 2023 | Z59 : 41 | 25:01 | 5 | 4 | 3 |
8 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2021–2023 · 32 mecze · 4 sezony · 1 drużyna. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2WBA2. Liga | TEAM EUROPE | 8 | 28:01 | 72 | 9,0 | 3,9 | 3,0 | 1,3 | 0,0 | 66,0% | 50,0% | 52,9% |
| 1WBA2. Liga | TEAM EUROPE | 9 | 20:40 | 51 | 5,7 | 2,4 | 0,6 | 0,6 | 0,1 | 42,0% | — | 47,4% |
| UNBA 502. Liga | TEAM EUROPE | 11 | 29:26 | 140 | 12,7 | 3,3 | 0,8 | 1,5 | 0,2 | 60,2% | 0,0% | 51,2% |
| 49. Sezon - Jesień 20213. Liga | TEAM EUROPE | 4 | 28:53 | 42 | 10,5 | 3,5 | 0,5 | 1,3 | 0,0 | 60,0% | — | 54,5% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






