PetarStankovic
10TEAM EUROPE2. Liga · 2WBA
- 2021–2023
- 40 meczów w karierze
- 5 sezonów
- 1 drużyna
- 24pktw 7 meczach
- 3,4pktna mecz
- 0,7zbna mecz
- 1,6astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 156 min | 22:21 |
| Punkty | 24 | 3,4 |
| Zbiórki | 5 | 0,7 |
| — w ataku | 1 | 0,1 |
| — w obronie | 4 | 0,6 |
| Asysty | 11 | 1,6 |
| Przechwyty | 10 | 1,4 |
| Bloki | 0 | 0,0 |
| Straty | 5 | 0,7 |
| Przewinienia | 18 | 2,6 |
| Przewinienia rywali na nim | 10 | 1,4 |
| Ocena (EFF) | 19 | 2,7 |
- 27,3%FG9 z 33 z gry
- 17,6%3P3 z 17 za trzy
- 60,0%FT3 z 5 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 9 | 33 | 27,3% |
| Rzuty za dwa | 6 | 16 | 37,5% |
| Rzuty za trzy | 3 | 17 | 17,6% |
| Rzuty wolne | 3 | 5 | 60,0% |
Tylko protokoły z rozgrywek 2. Liga (2WBA) w barwach TEAM EUROPE. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 23 kwi 2023 | P67 : 68 | 22:45 | 7 | 0 | 1 | |
| 2 kwi 2023 | Z59 : 57 | 19:51 | 0 | 1 | 2 | |
| 26 mar 2023 | P40 : 63 | 22:16 | 0 | 2 | 2 | |
| 18 mar 2023 | P54 : 61 | 21:26 | 2 | 1 | 1 | |
| 5 mar 2023 | P53 : 58 | 24:38 | 0 | 0 | 1 | |
| 5 lut 2023 | P47 : 49 | 22:31 | 8 | 0 | 0 | |
| 29 sty 2023 | Z59 : 41 | 22:58 | 7 | 1 | 4 |
7 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2021–2023 · 40 meczów · 5 sezonów · 1 drużyna. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 3WBA2. Liga | TEAM EUROPE | 10 | 23:44 | 30 | 3,0 | 1,8 | 2,1 | 0,7 | 0,0 | 25,7% | 0,0% | 60,0% |
| 2WBA2. Liga | TEAM EUROPE | 7 | 22:21 | 24 | 3,4 | 0,7 | 1,6 | 1,4 | 0,0 | 27,3% | 17,6% | 60,0% |
| 1WBA2. Liga | TEAM EUROPE | 10 | 26:07 | 36 | 3,6 | 2,9 | 3,0 | 1,5 | 0,0 | 24,5% | 31,6% | 33,3% |
| UNBA 502. Liga | TEAM EUROPE | 6 | 26:47 | 17 | 2,8 | 2,0 | 1,5 | 1,3 | 0,0 | 18,5% | 0,0% | 87,5% |
| 49. Sezon - Jesień 20213. Liga | TEAM EUROPE | 2 | 24:52 | 12 | 6,0 | 4,5 | 3,5 | 0,5 | 0,0 | 44,4% | 80,0% | — |
| 49. Sezon - Jesień 20212/3 Liga | TEAM EUROPE | 5 | 35:00 | 34 | 6,8 | 4,2 | 2,4 | 2,6 | 0,2 | 21,4% | 14,3% | 68,2% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






