PiotrKostur
55THUNDER FALCONS3. Liga · 49. Sezon - Jesień 2021
- 2021–2026
- 76 meczów w karierze
- 9 sezonów
- 7 drużyn
- 29pktw 7 meczach
- 4,1pktna mecz
- 3,4zbna mecz
- 4,0astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 229 min | 32:41 |
| Punkty | 29 | 4,1 |
| Zbiórki | 24 | 3,4 |
| — w ataku | 2 | 0,3 |
| — w obronie | 22 | 3,1 |
| Asysty | 28 | 4,0 |
| Przechwyty | 8 | 1,1 |
| Bloki | 1 | 0,1 |
| Straty | 11 | 1,6 |
| Przewinienia | 12 | 1,7 |
| Przewinienia rywali na nim | 10 | 1,4 |
| Ocena (EFF) | 53 | 7,6 |
- 26,5%FG9 z 34 z gry
- 11,8%3P2 z 17 za trzy
- 90,0%FT9 z 10 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 9 | 34 | 26,5% |
| Rzuty za dwa | 7 | 17 | 41,2% |
| Rzuty za trzy | 2 | 17 | 11,8% |
| Rzuty wolne | 9 | 10 | 90,0% |
Tylko protokoły z rozgrywek 3. Liga (49. Sezon - Jesień 2021) w barwach THUNDER FALCONS. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 20 lut 2022 | Z65 : 50 | 14:09 | 0 | 0 | 1 | |
| 19 lut 2022 | Z84 : 62 | 19:43 | 0 | 2 | 3 | |
| 13 lut 2022 | Z53 : 50 | 33:36 | 6 | 4 | 3 | |
| 5 gru 2021 | Z70 : 52 | 42:10 | 0 | 4 | 2 | |
| 27 lis 2021 | Z94 : 40 | 40:13 | 5 | 7 | 13 | |
| 21 lis 2021 | Z59 : 54 | 43:16 | 13 | 5 | 1 | |
| 14 lis 2021 | Z77 : 57 | 35:38 | 5 | 2 | 5 |
7 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2021–2026 · 76 meczów · 9 sezonów · 7 drużyn. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBA2. Liga | MOOSES | 1 | 39:12 | 5 | 5,0 | 4,0 | 1,0 | 2,0 | 0,0 | 50,0% | 0,0% | 50,0% |
| 8WBA1. Liga | RUN'N GUN | 5 | 21:50 | 13 | 2,6 | 0,6 | 1,0 | 0,6 | 0,0 | 8,3% | 10,0% | 100,0% |
| 7WBALiga Mistrzów | GET WOW TEAM | 7 | 12:58 | 2 | 0,3 | 0,4 | 1,6 | 0,0 | 0,0 | 7,7% | 0,0% | — |
| 7WBA1. Liga | RUN'N GUN | 10 | 36:12 | 88 | 8,8 | 2,9 | 3,4 | 0,3 | 0,2 | 35,1% | 35,7% | 69,6% |
| 6WBA1. Liga | RUN'N GUN | 6 | 26:42 | 33 | 5,5 | 2,7 | 2,0 | 0,5 | 0,0 | 30,6% | 29,2% | 44,4% |
| 5WBA1. Liga | SPORTOWA WARSZAWA | 12 | 25:14 | 69 | 5,8 | 2,1 | 2,6 | 1,2 | 0,2 | 30,6% | 22,0% | 70,0% |
| 4WBA1. Liga | MDM SERWIS | 10 | 31:30 | 65 | 6,5 | 2,4 | 1,8 | 1,4 | 0,0 | 32,9% | 18,4% | 63,2% |
| 4WBA2. Liga | SPORTOWA WARSZAWA | 7 | 38:53 | 32 | 4,6 | 3,4 | 5,3 | 1,6 | 0,0 | 34,2% | 27,3% | 0,0% |
| 3WBA1. Liga | MDM SERWIS | 9 | 27:40 | 39 | 4,3 | 1,1 | 2,7 | 1,2 | 0,0 | 28,9% | 18,8% | 63,6% |
| 2WBA3. Liga | WARSAW SHARKS | 2 | 13:54 | 0 | 0,0 | 2,0 | 2,0 | 2,0 | 0,0 | 0,0% | 0,0% | — |
| 49. Sezon - Jesień 20213. Liga | THUNDER FALCONS | 7 | 32:41 | 29 | 4,1 | 3,4 | 4,0 | 1,1 | 0,1 | 26,5% | 11,8% | 90,0% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






