PiotrŁazarek
10PIASECZUSETSLiga Mistrzów · 5WBA
- 2022–2026
- 65 meczów w karierze
- 8 sezonów
- 1 drużyna
- 162pktw 10 meczach
- 16,2pktna mecz
- 7,5zbna mecz
- 1,3astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 316 min | 31:33 |
| Punkty | 162 | 16,2 |
| Zbiórki | 75 | 7,5 |
| — w ataku | 20 | 2,0 |
| — w obronie | 55 | 5,5 |
| Asysty | 13 | 1,3 |
| Przechwyty | 21 | 2,1 |
| Bloki | 13 | 1,3 |
| Straty | 14 | 1,4 |
| Przewinienia | 34 | 3,4 |
| Przewinienia rywali na nim | 29 | 2,9 |
| Ocena (EFF) | 210 | 21,0 |
- 60,2%FG71 z 118 z gry
- 40,0%3P2 z 5 za trzy
- 58,1%FT18 z 31 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 71 | 118 | 60,2% |
| Rzuty za dwa | 69 | 113 | 61,1% |
| Rzuty za trzy | 2 | 5 | 40,0% |
| Rzuty wolne | 18 | 31 | 58,1% |
Tylko protokoły z rozgrywek Liga Mistrzów (5WBA) w barwach PIASECZUSETS. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 26 sty 2025 | Z72 : 66 | 28:31 | 8 | 6 | 0 | |
| 19 sty 2025 | Z83 : 74 | 27:13 | 12 | 7 | 0 | |
| 12 sty 2025 | Z70 : 55 | 34:06 | 15 | 8 | 0 | |
| 22 gru 2024 | Z72 : 49 | 42:13 | 20 | 9 | 6 | |
| 15 gru 2024 | Z71 : 59 | 33:27 | 19 | 13 | 0 | |
| 17 lis 2024 | Z20 : 0 | 43:04 | 29 | 6 | 0 | |
| 20 paź 2024 | Z83 : 56 | 30:25 | 20 | 11 | 2 | |
| 13 paź 2024 | Z78 : 68 | 24:10 | 12 | 6 | 0 | |
| 6 paź 2024 | P65 : 67 | 24:26 | 6 | 3 | 3 | |
| 29 wrz 2024 | Z77 : 62 | 27:58 | 21 | 6 | 2 |
10 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2022–2026 · 65 meczów · 8 sezonów · 1 drużyna. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBALiga Mistrzów | PIASECZUSETS | 5 | 34:47 | 95 | 19,0 | 8,2 | 3,0 | 2,0 | 1,2 | 61,2% | 20,0% | 43,5% |
| 8WBALiga Mistrzów | PIASECZUSETS | 11 | 34:23 | 140 | 12,7 | 7,5 | 1,5 | 1,6 | 0,2 | 55,6% | 0,0% | 54,5% |
| 7WBALiga Mistrzów | PIASECZUSETS | 9 | 37:02 | 158 | 17,6 | 6,9 | 1,9 | 1,1 | 0,3 | 65,3% | 20,0% | 52,4% |
| 6WBALiga Mistrzów | PIASECZUSETS | 3 | 42:55 | 61 | 20,3 | 7,3 | 2,0 | 1,7 | 1,7 | 65,9% | 16,7% | 54,5% |
| 5WBALiga Mistrzów | PIASECZUSETS | 10 | 31:33 | 162 | 16,2 | 7,5 | 1,3 | 2,1 | 1,3 | 60,2% | 40,0% | 58,1% |
| 4WBA1. Liga | PIASECZUSETS | 4 | 35:44 | 55 | 13,8 | 6,8 | 2,5 | 1,8 | 0,8 | 54,5% | — | 53,8% |
| 3WBA1. Liga | PIASECZUSETS | 12 | 33:19 | 250 | 20,8 | 7,0 | 2,1 | 2,0 | 1,4 | 69,0% | 42,9% | 71,2% |
| UNBA 501. Liga | PIASECZUSETS | 11 | 23:48 | 116 | 10,5 | 4,0 | 0,9 | 0,9 | 0,9 | 58,6% | 0,0% | 42,4% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






