PiotrŁazarek
3PIASECZUSETSLiga Mistrzów · 6WBA
- 2022–2026
- 65 meczów w karierze
- 8 sezonów
- 1 drużyna
- 61pktw 3 meczach
- 20,3pktna mecz
- 7,3zbna mecz
- 2,0astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 129 min | 42:55 |
| Punkty | 61 | 20,3 |
| Zbiórki | 22 | 7,3 |
| — w ataku | 5 | 1,7 |
| — w obronie | 17 | 5,7 |
| Asysty | 6 | 2,0 |
| Przechwyty | 5 | 1,7 |
| Bloki | 5 | 1,7 |
| Straty | 7 | 2,3 |
| Przewinienia | 6 | 2,0 |
| Przewinienia rywali na nim | 13 | 4,3 |
| Ocena (EFF) | 73 | 24,3 |
- 65,9%FG27 z 41 z gry
- 16,7%3P1 z 6 za trzy
- 54,5%FT6 z 11 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 27 | 41 | 65,9% |
| Rzuty za dwa | 26 | 35 | 74,3% |
| Rzuty za trzy | 1 | 6 | 16,7% |
| Rzuty wolne | 6 | 11 | 54,5% |
Tylko protokoły z rozgrywek Liga Mistrzów (6WBA) w barwach PIASECZUSETS. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 8 cze 2025 | P48 : 64 | 43:31 | 5 | 0 | 2 | |
| 9 mar 2025 | Z85 : 57 | 39:49 | 27 | 11 | 0 | |
| 23 lut 2025 | Z80 : 51 | 45:25 | 29 | 11 | 4 |
3 mecze, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2022–2026 · 65 meczów · 8 sezonów · 1 drużyna. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBALiga Mistrzów | PIASECZUSETS | 5 | 34:47 | 95 | 19,0 | 8,2 | 3,0 | 2,0 | 1,2 | 61,2% | 20,0% | 43,5% |
| 8WBALiga Mistrzów | PIASECZUSETS | 11 | 34:23 | 140 | 12,7 | 7,5 | 1,5 | 1,6 | 0,2 | 55,6% | 0,0% | 54,5% |
| 7WBALiga Mistrzów | PIASECZUSETS | 9 | 37:02 | 158 | 17,6 | 6,9 | 1,9 | 1,1 | 0,3 | 65,3% | 20,0% | 52,4% |
| 6WBALiga Mistrzów | PIASECZUSETS | 3 | 42:55 | 61 | 20,3 | 7,3 | 2,0 | 1,7 | 1,7 | 65,9% | 16,7% | 54,5% |
| 5WBALiga Mistrzów | PIASECZUSETS | 10 | 31:33 | 162 | 16,2 | 7,5 | 1,3 | 2,1 | 1,3 | 60,2% | 40,0% | 58,1% |
| 4WBA1. Liga | PIASECZUSETS | 4 | 35:44 | 55 | 13,8 | 6,8 | 2,5 | 1,8 | 0,8 | 54,5% | — | 53,8% |
| 3WBA1. Liga | PIASECZUSETS | 12 | 33:19 | 250 | 20,8 | 7,0 | 2,1 | 2,0 | 1,4 | 69,0% | 42,9% | 71,2% |
| UNBA 501. Liga | PIASECZUSETS | 11 | 23:48 | 116 | 10,5 | 4,0 | 0,9 | 0,9 | 0,9 | 58,6% | 0,0% | 42,4% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






