Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 274 min | 45:40 |
| Punkty | 34 | 5,7 |
| Zbiórki | 37 | 6,2 |
| — w ataku | 22 | 3,7 |
| — w obronie | 15 | 2,5 |
| Asysty | 43 | 7,2 |
| Przechwyty | 2 | 0,3 |
| Bloki | 4 | 0,7 |
| Straty | 16 | 2,7 |
| Przewinienia | 15 | 2,5 |
| Przewinienia rywali na nim | 8 | 1,3 |
| Ocena (EFF) | 69 | 11,5 |
- 31,7%FG13 z 41 z gry
- 50,0%3P1 z 2 za trzy
- 50,0%FT7 z 14 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 13 | 41 | 31,7% |
| Rzuty za dwa | 12 | 39 | 30,8% |
| Rzuty za trzy | 1 | 2 | 50,0% |
| Rzuty wolne | 7 | 14 | 50,0% |
Tylko protokoły z rozgrywek 2. Liga (2WBA) w barwach SAHEL. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
Cała kariera
2020–2023 · 42 mecze · 6 sezonów · 1 drużyna. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2WBA2. Liga | SAHEL | 6 | 45:40 | 34 | 5,7 | 6,2 | 7,2 | 0,3 | 0,7 | 31,7% | 50,0% | 50,0% |
| 1WBA2. Liga | SAHEL | 5 | 32:10 | 34 | 6,8 | 3,8 | 3,8 | 0,4 | 0,6 | 60,9% | 33,3% | 71,4% |
| UNBA 502. Liga | SAHEL | 12 | 39:27 | 73 | 6,1 | 6,9 | 3,2 | 0,8 | 0,3 | 42,3% | 100,0% | 40,0% |
| 49. Sezon - Jesień 20212. Liga | SAHEL | 3 | 32:59 | 20 | 6,7 | 5,3 | 6,3 | 0,7 | 0,3 | 50,0% | — | 0,0% |
| 49. Sezon - Jesień 20212/3 Liga | SAHEL | 2 | 28:14 | 8 | 4,0 | 4,0 | 2,0 | 0,5 | 1,0 | 42,9% | — | 33,3% |
| Tagomago.pl Cup Amator 2021Tagomago.pl Cup Amator 2021 | SAHEL | 2 | 25:18 | 4 | 2,0 | 3,0 | 1,0 | 1,0 | 0,0 | 0,0% | — | 50,0% |
| 48. Sezon - Jesień 20202. Liga | SAHEL | 12 | 35:56 | 122 | 10,2 | 5,9 | 3,8 | 0,3 | 0,7 | 57,0% | 0,0% | 53,3% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






