RadoslawSienkiewicz
11THUNDER FALCONS2. Liga · 1WBA
- 2021–2026
- 31 meczów w karierze
- 7 sezonów
- 2 drużyny
- 101pktw 7 meczach
- 14,4pktna mecz
- 5,3zbna mecz
- 0,9astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 228 min | 32:37 |
| Punkty | 101 | 14,4 |
| Zbiórki | 37 | 5,3 |
| — w ataku | 13 | 1,9 |
| — w obronie | 24 | 3,4 |
| Asysty | 6 | 0,9 |
| Przechwyty | 7 | 1,0 |
| Bloki | 7 | 1,0 |
| Straty | 6 | 0,9 |
| Przewinienia | 16 | 2,3 |
| Przewinienia rywali na nim | 17 | 2,4 |
| Ocena (EFF) | 101 | 14,4 |
- 48,2%FG40 z 83 z gry
- 71,4%3P5 z 7 za trzy
- 66,7%FT16 z 24 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 40 | 83 | 48,2% |
| Rzuty za dwa | 35 | 76 | 46,1% |
| Rzuty za trzy | 5 | 7 | 71,4% |
| Rzuty wolne | 16 | 24 | 66,7% |
Tylko protokoły z rozgrywek 2. Liga (1WBA) w barwach THUNDER FALCONS. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 17 gru 2022 | Z75 : 67 | 25:52 | 13 | 6 | 1 | |
| 11 gru 2022 | Z92 : 52 | 35:46 | 18 | 9 | 2 | |
| 26 lis 2022 | Z69 : 67 | 37:46 | 17 | 7 | 2 | |
| 20 lis 2022 | P69 : 77 | 35:10 | 19 | 3 | 0 | |
| 16 paź 2022 | P52 : 65 | 28:43 | 12 | 3 | 0 | |
| 9 paź 2022 | P66 : 73 | 24:15 | 3 | 6 | 0 | |
| 2 paź 2022 | P54 : 73 | 40:47 | 19 | 3 | 1 |
7 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2021–2026 · 31 meczów · 7 sezonów · 2 drużyny. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBA2. Liga | MOOSES | 4 | 35:50 | 14 | 3,5 | 8,0 | 2,3 | 1,3 | 1,0 | 26,9% | — | — |
| 8WBA2. Liga | MOOSES | 4 | 31:47 | 37 | 9,3 | 6,5 | 2,8 | 1,0 | 1,5 | 56,3% | — | 25,0% |
| 7WBA2. Liga | MOOSES | 1 | 0:00 | 0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | — | — | — |
| 6WBA2. Liga | MOOSES | 4 | 37:54 | 54 | 13,5 | 8,5 | 1,0 | 0,3 | 2,5 | 42,3% | — | 66,7% |
| 2WBA2. Liga | THUNDER FALCONS | 2 | 34:18 | 14 | 7,0 | 9,0 | 3,0 | 1,5 | 1,0 | 38,5% | — | 66,7% |
| 1WBA2. Liga | THUNDER FALCONS | 7 | 32:37 | 101 | 14,4 | 5,3 | 0,9 | 1,0 | 1,0 | 48,2% | 71,4% | 66,7% |
| 49. Sezon - Jesień 20213. Liga | THUNDER FALCONS | 4 | 43:50 | 60 | 15,0 | 11,8 | 2,0 | 1,8 | 2,3 | 56,3% | 100,0% | 50,0% |
| 49. Sezon - Jesień 20212/3 Liga | THUNDER FALCONS | 5 | 44:15 | 81 | 16,2 | 11,6 | 1,8 | 2,0 | 3,8 | 46,4% | — | 77,3% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






