RafalKowalski
0CROSS JEANS LIT2. Liga · 2WBA
- 2021–2026
- 87 meczów w karierze
- 10 sezonów
- 2 drużyny
- 23pktw 8 meczach
- 2,9pktna mecz
- 4,6zbna mecz
- 0,8astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 168 min | 20:59 |
| Punkty | 23 | 2,9 |
| Zbiórki | 37 | 4,6 |
| — w ataku | 8 | 1,0 |
| — w obronie | 29 | 3,6 |
| Asysty | 6 | 0,8 |
| Przechwyty | 3 | 0,4 |
| Bloki | 2 | 0,3 |
| Straty | 15 | 1,9 |
| Przewinienia | 16 | 2,0 |
| Przewinienia rywali na nim | 7 | 0,9 |
| Ocena (EFF) | 32 | 4,0 |
- 31,3%FG10 z 32 z gry
- 0,0%3P0 z 1 za trzy
- 60,0%FT3 z 5 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 10 | 32 | 31,3% |
| Rzuty za dwa | 10 | 31 | 32,3% |
| Rzuty za trzy | 0 | 1 | 0,0% |
| Rzuty wolne | 3 | 5 | 60,0% |
Tylko protokoły z rozgrywek 2. Liga (2WBA) w barwach CROSS JEANS LIT. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 21 maj 2023 | P44 : 67 | 34:10 | 3 | 6 | 1 | |
| 23 kwi 2023 | P62 : 78 | 13:13 | 0 | 2 | 2 | |
| 15 kwi 2023 | Z76 : 57 | 27:26 | 8 | 12 | 1 | |
| 19 mar 2023 | P45 : 72 | 31:51 | 6 | 5 | 1 | |
| 12 mar 2023 | P36 : 69 | 25:43 | 6 | 8 | 0 | |
| 5 mar 2023 | P51 : 72 | 19:28 | 0 | 2 | 1 | |
| 5 lut 2023 | P52 : 55 | 5:45 | 0 | 0 | 0 | |
| 29 sty 2023 | P41 : 59 | 10:13 | 0 | 2 | 0 |
8 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2021–2026 · 87 meczów · 10 sezonów · 2 drużyny. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBA3. Liga | PARTIZANI | 4 | 14:26 | 20 | 5,0 | 2,3 | 1,0 | 0,5 | 0,3 | 47,1% | 0,0% | 100,0% |
| 8WBA3. Liga | CROSS JEANS LIT | 8 | 23:16 | 38 | 4,8 | 3,9 | 1,0 | 0,6 | 0,0 | 56,0% | — | 62,5% |
| 7WBA3. Liga | CROSS JEANS LIT | 8 | 23:10 | 64 | 8,0 | 7,9 | 0,4 | 0,4 | 0,0 | 50,0% | 100,0% | 65,2% |
| 6WBA3. Liga | CROSS JEANS LIT | 8 | 31:59 | 68 | 8,5 | 8,1 | 1,3 | 0,5 | 0,1 | 32,8% | 0,0% | 80,0% |
| 5WBA3. Liga | CROSS JEANS LIT | 8 | 23:32 | 50 | 6,3 | 6,4 | 0,6 | 0,3 | 0,0 | 43,1% | 0,0% | 60,0% |
| 4WBA3. Liga | CROSS JEANS LIT | 10 | 23:12 | 68 | 6,8 | 5,7 | 0,4 | 0,2 | 0,1 | 50,0% | 0,0% | 74,1% |
| 3WBA3. Liga | CROSS JEANS LIT | 11 | 24:23 | 66 | 6,0 | 5,0 | 0,9 | 0,3 | 0,1 | 47,5% | 0,0% | 66,7% |
| 2WBA2. Liga | CROSS JEANS LIT | 8 | 20:59 | 23 | 2,9 | 4,6 | 0,8 | 0,4 | 0,3 | 31,3% | 0,0% | 60,0% |
| 1WBA3. Liga | CROSS JEANS LIT | 11 | 20:06 | 45 | 4,1 | 6,0 | 0,7 | 0,2 | 0,0 | 44,7% | — | 75,0% |
| 49. Sezon - Jesień 20213. Liga | CROSS JEANS LIT | 7 | 15:41 | 11 | 1,6 | 2,9 | 0,6 | 0,6 | 0,3 | 36,4% | — | 50,0% |
| 49. Sezon - Jesień 20212/3 Liga | CROSS JEANS LIT | 4 | 13:15 | 8 | 2,0 | 2,8 | 0,3 | 0,0 | 0,0 | 33,3% | — | — |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






