RobertKasprzak
10OSTAP RUSZTOWANIA1. Liga · 8WBA
- 2021–2026
- 115 meczów w karierze
- 13 sezonów
- 1 drużyna
- 29pktw 11 meczach
- 2,6pktna mecz
- 1,3zbna mecz
- 1,2astna mecz
Na tle ligi
zawodnik, na meczśrednia ligi
Profil rzutowy
rzuty za dwaza trzywolne
- 38,6%TS% — skuteczność z wagą trójek i wolnychliga: 48,7%
- 32,4%eFG% — z gry, trójka liczona za półtoraliga: 45,8%
- 70,6%Udział trójek w rzutach z gryliga: 38,8%
Średnia ligi to średnia z 144 zawodników zawodników z co najmniej trzema meczami w 1. Liga (8WBA); percentyl mówi, od jakiej części z nich zawodnik jest lepszy. Przy stratach i przewinieniach lepiej znaczy mniej.
Forma mecz po meczu
wygranaporażkaśrednia ligi
Bilans drużyny z nim na boisku (+/−)
Wyrównane końcówki
- 0punktów w końcówkachw 6 wyrównanych meczach · ostatnie 5 minut przy różnicy do 5 punktów
- 0,0%z gry w końcówkach0 z 3 rzutów z gry
Rzuty na boisku
celnyniecelny
| Strefa | Celne | Skuteczność | Liga |
|---|---|---|---|
| Pomalowane | 4 / 7 | 57,1% | 49,4% |
| Półdystans | 1 / 3 | 33,3% | 44,8% |
| Za trzy | 4 / 24 | 16,7% | 28,4% |
| Razem z gry | 9 / 34 | 26,5% | 40,3% |
Rzuty z gry z protokołu zdarzeń; wszystkie przeniesione pod jeden kosz. Rzutów wolnych nie ma na mapie, bo nie mają miejsca na boisku. „Liga” to skuteczność wszystkich zawodników tych rozgrywek z tej samej strefy.
Rekordy w tych rozgrywkach
- 7najwięcej punktówz AMATORZY, 1 mar 2026
- 4najwięcej zbiórekz MDM SERWIS, 15 mar 2026
- 3najwięcej asystz INDEX MOCY, 15 lut 2026
- 10najlepszy mecz (EFF)7 pkt, 2 zb, 2 as — z WARSAW RAPTORS, 22 mar 2026
Liczone tylko z meczów tych rozgrywek w tych barwach. Serie i progi (10+ z rzędu, 20+, double-double) pokazują się, gdy są. Rekordy całej kariery są niżej.
Cała kariera
2021–2026 · 115 meczów · 13 sezonów · 1 drużyna. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Kariera w liczbach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 3326 min | 28:55 |
| Punkty | 1006 | 8,7 |
| Zbiórki | 285 | 2,5 |
| — w ataku | 70 | 0,6 |
| — w obronie | 215 | 1,9 |
| Asysty | 320 | 2,8 |
| Przechwyty | 123 | 1,1 |
| Bloki | 7 | 0,1 |
| Straty | 174 | 1,5 |
| Przewinienia | 299 | 2,6 |
| Przewinienia rywali na nim | 216 | 1,9 |
| Ocena (EFF) | 924 | 8,0 |
- 35,7%FG333 z 934 z gry
- 29,8%3P157 z 527 za trzy
- 81,3%FT183 z 225 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 333 | 934 | 35,7% |
| Rzuty za dwa | 176 | 407 | 43,2% |
| Rzuty za trzy | 157 | 527 | 29,8% |
| Rzuty wolne | 183 | 225 | 81,3% |
Suma wszystkich protokołów meczowych, w których występuje ta nazwa — także z różnych drużyn i sezonów. Skuteczności liczone z sum kariery, nie jako średnia z meczów.
Odznaki
- Mecz 7+ asyst6 razy · ostatnio z TARGOWEK, 16 mar 2025
- Mecz 5+ przechwytówz GET WOW TEAM, 23 cze 2022
- Mecz 4+ trójki11 razy · ostatnio z AVENGA, 15 gru 2024
- 1000 punktówpunktów w karierze: 1006
- 50 meczówrozegranych meczów: 109
- 5 sezonów w lidzesezonów w WBA: 13
Progi policzone na naszej bazie, nie przepisane z ligi zawodowej. Odznaka za pojedynczy mecz prowadzi do jego karty.
Najlepsze mecze
NIE DAJ ZA TRZY12 lis 202318pkt4zb7as25eff
AVENGA22 paź 202317pkt5zb6as25eff
GET WOW TEAM23 cze 202217pkt2zb4as24eff
Kolejność wg oceny EFF z protokołu, nie wg samych punktów — inaczej lista powtarzałaby rekord punktowy. Widoczne od pięciu rozegranych meczów.






