SebastianLukasik
11OSTAP RUSZTOWANIA1. Liga · UNBA 50
- 2020–2025
- 57 meczów w karierze
- 7 sezonów
- 1 drużyna
- 69pktw 12 meczach
- 5,8pktna mecz
- 2,2zbna mecz
- 1,5astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 317 min | 26:26 |
| Punkty | 69 | 5,8 |
| Zbiórki | 26 | 2,2 |
| — w ataku | 8 | 0,7 |
| — w obronie | 18 | 1,5 |
| Asysty | 18 | 1,5 |
| Przechwyty | 7 | 0,6 |
| Bloki | 1 | 0,1 |
| Straty | 25 | 2,1 |
| Przewinienia | 21 | 1,8 |
| Przewinienia rywali na nim | 11 | 0,9 |
| Ocena (EFF) | 51 | 4,3 |
- 40,6%FG28 z 69 z gry
- 41,7%3P5 z 12 za trzy
- 66,7%FT8 z 12 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 28 | 69 | 40,6% |
| Rzuty za dwa | 23 | 57 | 40,4% |
| Rzuty za trzy | 5 | 12 | 41,7% |
| Rzuty wolne | 8 | 12 | 66,7% |
Tylko protokoły z rozgrywek 1. Liga (UNBA 50) w barwach OSTAP RUSZTOWANIA. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 23 cze 2022 | brak wyniku | 30:45 | 4 | 2 | 3 | |
| 12 cze 2022 | P67 : 73 | 33:51 | 11 | 1 | 1 | |
| 11 cze 2022 | P48 : 61 | 35:55 | 6 | 6 | 2 | |
| 5 cze 2022 | Z20 : 0 | 0:00 | 0 | 0 | 0 | |
| 4 cze 2022 | Z20 : 0 | 0:00 | 0 | 0 | 0 | |
| 15 maj 2022 | P68 : 79 | 32:08 | 5 | 7 | 1 | |
| 8 maj 2022 | P56 : 63 | 39:58 | 5 | 3 | 2 | |
| 10 kwi 2022 | Z68 : 56 | 27:11 | 14 | 1 | 0 | |
| 3 kwi 2022 | P73 : 79 | 31:18 | 3 | 3 | 1 | |
| 27 mar 2022 | Z100 : 68 | 11:25 | 3 | 0 | 1 | |
| 13 mar 2022 | Z90 : 71 | 31:22 | 9 | 3 | 3 | |
| 6 mar 2022 | Z78 : 58 | 43:17 | 9 | 0 | 4 |
12 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2020–2025 · 57 meczów · 7 sezonów · 1 drużyna. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 6WBALiga Mistrzów | OSTAP RUSZTOWANIA | 3 | 29:13 | 13 | 4,3 | 4,3 | 1,0 | 0,7 | 0,7 | 35,3% | 0,0% | 100,0% |
| 5WBALiga Mistrzów | OSTAP RUSZTOWANIA | 9 | 30:00 | 47 | 5,2 | 2,9 | 2,3 | 0,6 | 0,2 | 41,2% | 17,6% | 25,0% |
| 4WBA1. Liga | OSTAP RUSZTOWANIA | 11 | 28:08 | 77 | 7,0 | 3,1 | 1,5 | 0,7 | 0,6 | 57,4% | 44,4% | 50,0% |
| UNBA 501. Liga | OSTAP RUSZTOWANIA | 12 | 26:26 | 69 | 5,8 | 2,2 | 1,5 | 0,6 | 0,1 | 40,6% | 41,7% | 66,7% |
| 49. Sezon - Jesień 20211. Liga | OSTAP RUSZTOWANIA | 8 | 38:52 | 94 | 11,8 | 4,9 | 3,3 | 1,4 | 0,3 | 46,6% | 25,0% | 46,2% |
| Tagomago.pl Cup Pro 2021Tagomago.pl Cup Pro 2021 | OSTAP RUSZTOWANIA | 2 | 34:00 | 9 | 4,5 | 6,5 | 0,0 | 1,5 | 0,5 | 23,5% | 0,0% | 100,0% |
| 48. Sezon - Jesień 20201. Liga | OSTAP RUSZTOWANIA | 12 | 35:10 | 92 | 7,7 | 3,9 | 1,8 | 1,2 | 0,4 | 34,5% | 20,9% | 46,7% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






