SebastianLukasik
13OSTAP RUSZTOWANIALiga Mistrzów · 5WBA
- 2020–2025
- 57 meczów w karierze
- 7 sezonów
- 1 drużyna
- 47pktw 9 meczach
- 5,2pktna mecz
- 2,9zbna mecz
- 2,3astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 270 min | 30:00 |
| Punkty | 47 | 5,2 |
| Zbiórki | 26 | 2,9 |
| — w ataku | 14 | 1,6 |
| — w obronie | 12 | 1,3 |
| Asysty | 21 | 2,3 |
| Przechwyty | 5 | 0,6 |
| Bloki | 2 | 0,2 |
| Straty | 9 | 1,0 |
| Przewinienia | 10 | 1,1 |
| Przewinienia rywali na nim | 15 | 1,7 |
| Ocena (EFF) | 56 | 6,2 |
- 41,2%FG21 z 51 z gry
- 17,6%3P3 z 17 za trzy
- 25,0%FT2 z 8 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 21 | 51 | 41,2% |
| Rzuty za dwa | 18 | 34 | 52,9% |
| Rzuty za trzy | 3 | 17 | 17,6% |
| Rzuty wolne | 2 | 8 | 25,0% |
Tylko protokoły z rozgrywek Liga Mistrzów (5WBA) w barwach OSTAP RUSZTOWANIA. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 26 sty 2025 | P46 : 60 | 31:03 | 4 | 8 | 3 | |
| 19 sty 2025 | P59 : 76 | 35:28 | 8 | 4 | 0 | |
| 12 sty 2025 | Z68 : 59 | 23:13 | 10 | 3 | 2 | |
| 15 gru 2024 | Z76 : 70 | 37:49 | 7 | 0 | 1 | |
| 8 gru 2024 | Z74 : 56 | 21:10 | 4 | 0 | 0 | |
| 1 gru 2024 | Z76 : 51 | 26:49 | 4 | 1 | 2 | |
| 27 paź 2024 | Z74 : 69 | 36:43 | 0 | 3 | 6 | |
| 6 paź 2024 | P60 : 69 | 36:52 | 7 | 5 | 3 | |
| 29 wrz 2024 | Z57 : 46 | 20:52 | 3 | 2 | 4 |
9 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2020–2025 · 57 meczów · 7 sezonów · 1 drużyna. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 6WBALiga Mistrzów | OSTAP RUSZTOWANIA | 3 | 29:13 | 13 | 4,3 | 4,3 | 1,0 | 0,7 | 0,7 | 35,3% | 0,0% | 100,0% |
| 5WBALiga Mistrzów | OSTAP RUSZTOWANIA | 9 | 30:00 | 47 | 5,2 | 2,9 | 2,3 | 0,6 | 0,2 | 41,2% | 17,6% | 25,0% |
| 4WBA1. Liga | OSTAP RUSZTOWANIA | 11 | 28:08 | 77 | 7,0 | 3,1 | 1,5 | 0,7 | 0,6 | 57,4% | 44,4% | 50,0% |
| UNBA 501. Liga | OSTAP RUSZTOWANIA | 12 | 26:26 | 69 | 5,8 | 2,2 | 1,5 | 0,6 | 0,1 | 40,6% | 41,7% | 66,7% |
| 49. Sezon - Jesień 20211. Liga | OSTAP RUSZTOWANIA | 8 | 38:52 | 94 | 11,8 | 4,9 | 3,3 | 1,4 | 0,3 | 46,6% | 25,0% | 46,2% |
| Tagomago.pl Cup Pro 2021Tagomago.pl Cup Pro 2021 | OSTAP RUSZTOWANIA | 2 | 34:00 | 9 | 4,5 | 6,5 | 0,0 | 1,5 | 0,5 | 23,5% | 0,0% | 100,0% |
| 48. Sezon - Jesień 20201. Liga | OSTAP RUSZTOWANIA | 12 | 35:10 | 92 | 7,7 | 3,9 | 1,8 | 1,2 | 0,4 | 34,5% | 20,9% | 46,7% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






