SzymonPetruczynik
25KOMANDOSI JEDZA GWOZDZIE1. Liga · 5WBA
- 2020–2025
- 56 meczów w karierze
- 7 sezonów
- 1 drużyna
- 74pktw 10 meczach
- 7,4pktna mecz
- 2,2zbna mecz
- 1,9astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 267 min | 26:44 |
| Punkty | 74 | 7,4 |
| Zbiórki | 22 | 2,2 |
| — w ataku | 8 | 0,8 |
| — w obronie | 14 | 1,4 |
| Asysty | 19 | 1,9 |
| Przechwyty | 7 | 0,7 |
| Bloki | 0 | 0,0 |
| Straty | 19 | 1,9 |
| Przewinienia | 17 | 1,7 |
| Przewinienia rywali na nim | 37 | 3,7 |
| Ocena (EFF) | 45 | 4,5 |
- 33,3%FG20 z 60 z gry
- 21,1%3P4 z 19 za trzy
- 62,5%FT30 z 48 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 20 | 60 | 33,3% |
| Rzuty za dwa | 16 | 41 | 39,0% |
| Rzuty za trzy | 4 | 19 | 21,1% |
| Rzuty wolne | 30 | 48 | 62,5% |
Tylko protokoły z rozgrywek 1. Liga (5WBA) w barwach KOMANDOSI JEDZA GWOZDZIE. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 22 gru 2024 | Z54 : 34 | 20:58 | 4 | 4 | 1 | |
| 15 gru 2024 | Z59 : 52 | 29:49 | 14 | 2 | 3 | |
| 8 gru 2024 | Z71 : 65 | 23:11 | 7 | 1 | 2 | |
| 1 gru 2024 | Z64 : 61 | 22:45 | 8 | 0 | 0 | |
| 23 lis 2024 | P39 : 53 | 29:45 | 7 | 1 | 3 | |
| 17 lis 2024 | P59 : 62 | 37:12 | 6 | 1 | 2 | |
| 10 lis 2024 | P60 : 75 | 25:58 | 12 | 1 | 2 | |
| 27 paź 2024 | Z80 : 76 | 21:04 | 7 | 1 | 3 | |
| 20 paź 2024 | P42 : 57 | 26:55 | 2 | 5 | 0 | |
| 13 paź 2024 | Z68 : 59 | 29:43 | 7 | 6 | 3 |
10 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2020–2025 · 56 meczów · 7 sezonów · 1 drużyna. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 7WBA1. Liga | KOMANDOSI JEDZA GWOZDZIE | 9 | 36:10 | 89 | 9,9 | 4,7 | 2,0 | 0,6 | 0,0 | 32,0% | 29,4% | 60,7% |
| 6WBA1. Liga | KOMANDOSI JEDZA GWOZDZIE | 3 | 32:50 | 19 | 6,3 | 3,3 | 1,7 | 0,3 | 0,0 | 27,3% | 20,0% | 41,7% |
| 5WBA1. Liga | KOMANDOSI JEDZA GWOZDZIE | 10 | 26:44 | 74 | 7,4 | 2,2 | 1,9 | 0,7 | 0,0 | 33,3% | 21,1% | 62,5% |
| 4WBA2. Liga | KOMANDOSI JEDZA GWOZDZIE | 8 | 31:56 | 54 | 6,8 | 2,9 | 2,5 | 1,0 | 0,0 | 27,5% | 25,0% | 72,4% |
| 3WBA2. Liga | KOMANDOSI JEDZA GWOZDZIE | 9 | 25:38 | 58 | 6,4 | 3,0 | 1,2 | 0,6 | 0,0 | 26,8% | 26,7% | 72,7% |
| 2WBA3. Liga | KOMANDOSI JEDZA GWOZDZIE | 8 | 33:37 | 63 | 7,9 | 3,5 | 2,4 | 0,8 | 0,1 | 39,7% | 21,7% | 44,4% |
| 2WBABaraże | KOMANDOSI JEDZA GWOZDZIE | 1 | 23:22 | 6 | 6,0 | 5,0 | 3,0 | 0,0 | 0,0 | 25,0% | 50,0% | 75,0% |
| 48. Sezon - Jesień 20201. Liga | KOMANDOSI JEDZA GWOZDZIE | 8 | 28:22 | 50 | 6,3 | 2,3 | 1,9 | 0,6 | 0,0 | 28,3% | 15,0% | 65,0% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






