TomaszMadry
22TARGOWEK WARRIORS3. Liga · 4WBA
- 2024–2026
- 55 meczów w karierze
- 6 sezonów
- 1 drużyna
- 50pktw 10 meczach
- 5,0pktna mecz
- 5,9zbna mecz
- 2,3astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 294 min | 29:26 |
| Punkty | 50 | 5,0 |
| Zbiórki | 59 | 5,9 |
| — w ataku | 22 | 2,2 |
| — w obronie | 37 | 3,7 |
| Asysty | 23 | 2,3 |
| Przechwyty | 11 | 1,1 |
| Bloki | 0 | 0,0 |
| Straty | 12 | 1,2 |
| Przewinienia | 30 | 3,0 |
| Przewinienia rywali na nim | 8 | 0,8 |
| Ocena (EFF) | 91 | 9,1 |
- 37,7%FG23 z 61 z gry
- 18,2%3P2 z 11 za trzy
- 50,0%FT2 z 4 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 23 | 61 | 37,7% |
| Rzuty za dwa | 21 | 50 | 42,0% |
| Rzuty za trzy | 2 | 11 | 18,2% |
| Rzuty wolne | 2 | 4 | 50,0% |
Tylko protokoły z rozgrywek 3. Liga (4WBA) w barwach TARGOWEK WARRIORS. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 8 cze 2024 | P48 : 92 | 36:49 | 3 | 5 | 2 | |
| 25 maj 2024 | P70 : 77 | 36:37 | 7 | 7 | 3 | |
| 18 maj 2024 | Z63 : 62 | 17:46 | 2 | 5 | 1 | |
| 12 maj 2024 | P54 : 66 | 24:11 | 2 | 2 | 1 | |
| 21 kwi 2024 | Z84 : 64 | 31:30 | 4 | 14 | 5 | |
| 14 kwi 2024 | Z59 : 53 | 30:55 | 10 | 6 | 3 | |
| 7 kwi 2024 | P62 : 73 | 29:46 | 6 | 5 | 1 | |
| 17 mar 2024 | P63 : 72 | 31:16 | 5 | 6 | 2 | |
| 3 mar 2024 | Z69 : 65 | 23:36 | 9 | 2 | 2 | |
| 17 lut 2024 | Z71 : 61 | 31:51 | 2 | 7 | 3 |
10 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2024–2026 · 55 meczów · 6 sezonów · 1 drużyna. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBA2. Liga | TARGOWEK WARRIORS | 5 | 32:33 | 12 | 2,4 | 4,6 | 0,8 | 0,4 | 0,0 | 29,4% | 100,0% | 33,3% |
| 8WBA2. Liga | TARGOWEK WARRIORS | 10 | 26:30 | 52 | 5,2 | 5,2 | 1,9 | 0,5 | 0,0 | 54,3% | 42,9% | 84,6% |
| 7WBA2. Liga | TARGOWEK WARRIORS | 10 | 27:50 | 19 | 1,9 | 5,6 | 1,1 | 1,0 | 0,0 | 25,0% | 0,0% | 50,0% |
| 7WBABaraże | TARGOWEK WARRIORS | 1 | 13:55 | 0 | 0,0 | 2,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | — | — | — |
| 6WBA2. Liga | TARGOWEK WARRIORS | 11 | 21:44 | 37 | 3,4 | 5,3 | 1,1 | 0,7 | 0,2 | 45,2% | 50,0% | 41,2% |
| 6WBABaraże | TARGOWEK WARRIORS | 1 | 25:49 | 2 | 2,0 | 7,0 | 1,0 | 1,0 | 0,0 | 25,0% | 0,0% | — |
| 5WBA2. Liga | TARGOWEK WARRIORS | 7 | 30:10 | 46 | 6,6 | 7,1 | 2,1 | 1,6 | 0,9 | 42,3% | 0,0% | 28,6% |
| 4WBA3. Liga | TARGOWEK WARRIORS | 10 | 29:26 | 50 | 5,0 | 5,9 | 2,3 | 1,1 | 0,0 | 37,7% | 18,2% | 50,0% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






