TomaszPrzedlacki
- 2021–2026
- 108 meczów
- 10 sezonów
- 2 drużyny
- 1462pktw karierze
- 13,5pktna mecz
- 6,4zbna mecz
- 2,1astna mecz
Ostatni mecz
Kariera w liczbach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 3974 min | 36:48 |
| Punkty | 1462 | 13,5 |
| Zbiórki | 692 | 6,4 |
| — w ataku | 282 | 2,6 |
| — w obronie | 410 | 3,8 |
| Asysty | 227 | 2,1 |
| Przechwyty | 39 | 0,4 |
| Bloki | 41 | 0,4 |
| Straty | 198 | 1,8 |
| Przewinienia | 174 | 1,6 |
| Przewinienia rywali na nim | 213 | 2,0 |
| Ocena (EFF) | 1665 | 15,4 |
- 52,4%FG580 z 1106 z gry
- 35,8%3P131 z 366 za trzy
- 70,4%FT171 z 243 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 580 | 1106 | 52,4% |
| Rzuty za dwa | 449 | 740 | 60,7% |
| Rzuty za trzy | 131 | 366 | 35,8% |
| Rzuty wolne | 171 | 243 | 70,4% |
Suma wszystkich protokołów meczowych, w których występuje ta nazwa — także z różnych drużyn i sezonów. Skuteczności liczone z sum kariery, nie jako średnia z meczów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBALiga Mistrzów | HUTNIK WARSZAWA | 3 | 36:49 | 22 | 7,3 | 4,0 | 2,3 | 0,0 | 0,3 | 52,6% | 25,0% | 0,0% |
| 8WBALiga Mistrzów | HUTNIK WARSZAWA | 12 | 37:34 | 208 | 17,3 | 6,6 | 2,8 | 0,2 | 0,5 | 56,8% | 44,0% | 75,7% |
| 7WBALiga Mistrzów | HUTNIK WARSZAWA | 8 | 29:48 | 83 | 10,4 | 3,9 | 1,3 | 0,4 | 0,1 | 50,8% | 42,1% | 75,0% |
| 6WBALiga Mistrzów | HUTNIK WARSZAWA | 10 | 38:19 | 128 | 12,8 | 5,3 | 2,0 | 0,3 | 0,2 | 46,2% | 26,5% | 77,8% |
| 5WBALiga Mistrzów | HUTNIK WARSZAWA | 9 | 34:47 | 102 | 11,3 | 4,8 | 1,3 | 0,4 | 0,2 | 48,2% | 29,6% | 66,7% |
| 5WBA1. Liga | OCTO | 8 | 33:13 | 102 | 12,8 | 8,0 | 0,5 | 0,0 | 0,6 | 65,6% | 52,9% | 75,0% |
| 3WBA1. Liga | HUTNIK WARSZAWA | 10 | 34:55 | 144 | 14,4 | 8,0 | 2,1 | 0,2 | 0,3 | 55,2% | 38,7% | 69,6% |
| 2WBA1. Liga | HUTNIK WARSZAWA | 14 | 43:41 | 211 | 15,1 | 6,8 | 3,1 | 0,4 | 0,6 | 51,9% | 33,9% | 71,9% |
| 1WBA1. Liga | HUTNIK WARSZAWA | 13 | 32:29 | 145 | 11,2 | 5,8 | 1,9 | 0,3 | 0,4 | 50,4% | 27,5% | 69,0% |
| UNBA 501. Liga | HUTNIK WARSZAWA | 12 | 35:29 | 137 | 11,4 | 6,5 | 2,3 | 0,7 | 0,3 | 49,6% | 30,8% | 84,6% |
| 49. Sezon - Jesień 20211. Liga | HUTNIK WARSZAWA | 9 | 44:49 | 180 | 20,0 | 9,0 | 2,7 | 0,8 | 0,4 | 52,6% | 42,9% | 57,9% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






