TomaszPrzedlacki
4HUTNIK WARSZAWA1. Liga · 1WBA
- 2021–2026
- 108 meczów w karierze
- 10 sezonów
- 2 drużyny
- 145pktw 13 meczach
- 11,2pktna mecz
- 5,8zbna mecz
- 1,9astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 422 min | 32:29 |
| Punkty | 145 | 11,2 |
| Zbiórki | 76 | 5,8 |
| — w ataku | 36 | 2,8 |
| — w obronie | 40 | 3,1 |
| Asysty | 25 | 1,9 |
| Przechwyty | 4 | 0,3 |
| Bloki | 5 | 0,4 |
| Straty | 31 | 2,4 |
| Przewinienia | 21 | 1,6 |
| Przewinienia rywali na nim | 30 | 2,3 |
| Ocena (EFF) | 159 | 12,2 |
- 50,4%FG57 z 113 z gry
- 27,5%3P11 z 40 za trzy
- 69,0%FT20 z 29 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 57 | 113 | 50,4% |
| Rzuty za dwa | 46 | 73 | 63,0% |
| Rzuty za trzy | 11 | 40 | 27,5% |
| Rzuty wolne | 20 | 29 | 69,0% |
Tylko protokoły z rozgrywek 1. Liga (1WBA) w barwach HUTNIK WARSZAWA. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 22 sty 2023 | P56 : 63 | 32:39 | 5 | 1 | 2 | |
| 19 sty 2023 | P79 : 79 | 27:33 | 6 | 5 | 4 | |
| 14 sty 2023 | Z86 : 49 | 34:01 | 19 | 5 | 0 | |
| 18 gru 2022 | Z20 : 0 | 0:00 | 0 | 0 | 0 | |
| 11 gru 2022 | Z111 : 56 | 29:00 | 18 | 3 | 2 | |
| 10 gru 2022 | Z81 : 69 | 34:42 | 8 | 7 | 5 | |
| 30 lis 2022 | P79 : 80 | 35:21 | 14 | 10 | 0 | |
| 20 lis 2022 | Z67 : 52 | 17:25 | 6 | 5 | 1 | |
| 13 lis 2022 | Z93 : 70 | 41:36 | 12 | 7 | 2 | |
| 6 lis 2022 | Z81 : 75 | 40:36 | 19 | 8 | 3 | |
| 23 paź 2022 | P62 : 85 | 43:40 | 3 | 4 | 1 | |
| 9 paź 2022 | P71 : 91 | 48:00 | 20 | 15 | 2 | |
| 2 paź 2022 | Z84 : 79 | 37:49 | 15 | 6 | 3 |
13 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2021–2026 · 108 meczów · 10 sezonów · 2 drużyny. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBALiga Mistrzów | HUTNIK WARSZAWA | 3 | 36:49 | 22 | 7,3 | 4,0 | 2,3 | 0,0 | 0,3 | 52,6% | 25,0% | 0,0% |
| 8WBALiga Mistrzów | HUTNIK WARSZAWA | 12 | 37:34 | 208 | 17,3 | 6,6 | 2,8 | 0,2 | 0,5 | 56,8% | 44,0% | 75,7% |
| 7WBALiga Mistrzów | HUTNIK WARSZAWA | 8 | 29:48 | 83 | 10,4 | 3,9 | 1,3 | 0,4 | 0,1 | 50,8% | 42,1% | 75,0% |
| 6WBALiga Mistrzów | HUTNIK WARSZAWA | 10 | 38:19 | 128 | 12,8 | 5,3 | 2,0 | 0,3 | 0,2 | 46,2% | 26,5% | 77,8% |
| 5WBALiga Mistrzów | HUTNIK WARSZAWA | 9 | 34:47 | 102 | 11,3 | 4,8 | 1,3 | 0,4 | 0,2 | 48,2% | 29,6% | 66,7% |
| 5WBA1. Liga | OCTO | 8 | 33:13 | 102 | 12,8 | 8,0 | 0,5 | 0,0 | 0,6 | 65,6% | 52,9% | 75,0% |
| 3WBA1. Liga | HUTNIK WARSZAWA | 10 | 34:55 | 144 | 14,4 | 8,0 | 2,1 | 0,2 | 0,3 | 55,2% | 38,7% | 69,6% |
| 2WBA1. Liga | HUTNIK WARSZAWA | 14 | 43:41 | 211 | 15,1 | 6,8 | 3,1 | 0,4 | 0,6 | 51,9% | 33,9% | 71,9% |
| 1WBA1. Liga | HUTNIK WARSZAWA | 13 | 32:29 | 145 | 11,2 | 5,8 | 1,9 | 0,3 | 0,4 | 50,4% | 27,5% | 69,0% |
| UNBA 501. Liga | HUTNIK WARSZAWA | 12 | 35:29 | 137 | 11,4 | 6,5 | 2,3 | 0,7 | 0,3 | 49,6% | 30,8% | 84,6% |
| 49. Sezon - Jesień 20211. Liga | HUTNIK WARSZAWA | 9 | 44:49 | 180 | 20,0 | 9,0 | 2,7 | 0,8 | 0,4 | 52,6% | 42,9% | 57,9% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






