TomaszPrzedlacki
4HUTNIK WARSZAWALiga Mistrzów · 5WBA
- 2021–2026
- 108 meczów w karierze
- 10 sezonów
- 2 drużyny
- 102pktw 9 meczach
- 11,3pktna mecz
- 4,8zbna mecz
- 1,3astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 313 min | 34:47 |
| Punkty | 102 | 11,3 |
| Zbiórki | 43 | 4,8 |
| — w ataku | 20 | 2,2 |
| — w obronie | 23 | 2,6 |
| Asysty | 12 | 1,3 |
| Przechwyty | 4 | 0,4 |
| Bloki | 2 | 0,2 |
| Straty | 18 | 2,0 |
| Przewinienia | 8 | 0,9 |
| Przewinienia rywali na nim | 13 | 1,4 |
| Ocena (EFF) | 95 | 10,6 |
- 48,2%FG41 z 85 z gry
- 29,6%3P8 z 27 za trzy
- 66,7%FT12 z 18 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 41 | 85 | 48,2% |
| Rzuty za dwa | 33 | 58 | 56,9% |
| Rzuty za trzy | 8 | 27 | 29,6% |
| Rzuty wolne | 12 | 18 | 66,7% |
Tylko protokoły z rozgrywek Liga Mistrzów (5WBA) w barwach HUTNIK WARSZAWA. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 26 sty 2025 | Z60 : 46 | 36:04 | 6 | 1 | 0 | |
| 19 sty 2025 | P74 : 83 | 24:28 | 9 | 4 | 1 | |
| 12 sty 2025 | Z75 : 72 | 27:52 | 7 | 4 | 1 | |
| 19 gru 2024 | P70 : 77 | 41:37 | 15 | 4 | 2 | |
| 1 gru 2024 | Z87 : 74 | 44:19 | 11 | 5 | 4 | |
| 24 lis 2024 | Z20 : 0 | 43:58 | 16 | 5 | 1 | |
| 17 lis 2024 | P69 : 71 | 31:46 | 6 | 10 | 0 | |
| 20 paź 2024 | Z95 : 41 | 25:34 | 7 | 3 | 0 | |
| 6 paź 2024 | Z129 : 91 | 37:22 | 25 | 7 | 3 |
9 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2021–2026 · 108 meczów · 10 sezonów · 2 drużyny. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBALiga Mistrzów | HUTNIK WARSZAWA | 3 | 36:49 | 22 | 7,3 | 4,0 | 2,3 | 0,0 | 0,3 | 52,6% | 25,0% | 0,0% |
| 8WBALiga Mistrzów | HUTNIK WARSZAWA | 12 | 37:34 | 208 | 17,3 | 6,6 | 2,8 | 0,2 | 0,5 | 56,8% | 44,0% | 75,7% |
| 7WBALiga Mistrzów | HUTNIK WARSZAWA | 8 | 29:48 | 83 | 10,4 | 3,9 | 1,3 | 0,4 | 0,1 | 50,8% | 42,1% | 75,0% |
| 6WBALiga Mistrzów | HUTNIK WARSZAWA | 10 | 38:19 | 128 | 12,8 | 5,3 | 2,0 | 0,3 | 0,2 | 46,2% | 26,5% | 77,8% |
| 5WBALiga Mistrzów | HUTNIK WARSZAWA | 9 | 34:47 | 102 | 11,3 | 4,8 | 1,3 | 0,4 | 0,2 | 48,2% | 29,6% | 66,7% |
| 5WBA1. Liga | OCTO | 8 | 33:13 | 102 | 12,8 | 8,0 | 0,5 | 0,0 | 0,6 | 65,6% | 52,9% | 75,0% |
| 3WBA1. Liga | HUTNIK WARSZAWA | 10 | 34:55 | 144 | 14,4 | 8,0 | 2,1 | 0,2 | 0,3 | 55,2% | 38,7% | 69,6% |
| 2WBA1. Liga | HUTNIK WARSZAWA | 14 | 43:41 | 211 | 15,1 | 6,8 | 3,1 | 0,4 | 0,6 | 51,9% | 33,9% | 71,9% |
| 1WBA1. Liga | HUTNIK WARSZAWA | 13 | 32:29 | 145 | 11,2 | 5,8 | 1,9 | 0,3 | 0,4 | 50,4% | 27,5% | 69,0% |
| UNBA 501. Liga | HUTNIK WARSZAWA | 12 | 35:29 | 137 | 11,4 | 6,5 | 2,3 | 0,7 | 0,3 | 49,6% | 30,8% | 84,6% |
| 49. Sezon - Jesień 20211. Liga | HUTNIK WARSZAWA | 9 | 44:49 | 180 | 20,0 | 9,0 | 2,7 | 0,8 | 0,4 | 52,6% | 42,9% | 57,9% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






