TomaszTeodorczyk
37GET WOW TEAM1. Liga · 1WBA
- 2021–2026
- 67 meczów w karierze
- 10 sezonów
- 1 drużyna
- 47pktw 7 meczach
- 6,7pktna mecz
- 3,7zbna mecz
- 2,9astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 235 min | 33:34 |
| Punkty | 47 | 6,7 |
| Zbiórki | 26 | 3,7 |
| — w ataku | 7 | 1,0 |
| — w obronie | 19 | 2,7 |
| Asysty | 20 | 2,9 |
| Przechwyty | 6 | 0,9 |
| Bloki | 2 | 0,3 |
| Straty | 15 | 2,1 |
| Przewinienia | 13 | 1,9 |
| Przewinienia rywali na nim | 3 | 0,4 |
| Ocena (EFF) | 37 | 5,3 |
- 27,7%FG18 z 65 z gry
- 29,7%3P11 z 37 za trzy
- 0,0%FT0 z 2 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 18 | 65 | 27,7% |
| Rzuty za dwa | 7 | 28 | 25,0% |
| Rzuty za trzy | 11 | 37 | 29,7% |
| Rzuty wolne | 0 | 2 | 0,0% |
Tylko protokoły z rozgrywek 1. Liga (1WBA) w barwach GET WOW TEAM. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 18 gru 2022 | P59 : 71 | 29:43 | 0 | 6 | 2 | |
| 11 gru 2022 | P50 : 60 | 39:16 | 8 | 2 | 2 | |
| 4 gru 2022 | P45 : 71 | 34:52 | 7 | 5 | 1 | |
| 20 lis 2022 | Z71 : 66 | 22:49 | 9 | 6 | 4 | |
| 23 paź 2022 | P59 : 60 | 40:19 | 8 | 2 | 5 | |
| 16 paź 2022 | Z63 : 59 | 42:40 | 10 | 5 | 3 | |
| 9 paź 2022 | P60 : 79 | 25:22 | 5 | 0 | 3 |
7 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2021–2026 · 67 meczów · 10 sezonów · 1 drużyna. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBALiga Mistrzów | GET WOW TEAM | 4 | 22:25 | 7 | 1,8 | 2,0 | 1,3 | 0,3 | 0,0 | 16,7% | 12,5% | 100,0% |
| 7WBALiga Mistrzów | GET WOW TEAM | 7 | 29:11 | 35 | 5,0 | 3,4 | 2,6 | 0,4 | 0,1 | 31,1% | 22,7% | 50,0% |
| 6WBALiga Mistrzów | GET WOW TEAM | 7 | 26:04 | 29 | 4,1 | 2,9 | 2,6 | 1,9 | 0,3 | 32,4% | 15,0% | 66,7% |
| 5WBA1. Liga | GET WOW TEAM | 3 | 34:55 | 14 | 4,7 | 4,0 | 3,3 | 1,3 | 0,0 | 33,3% | 30,0% | 100,0% |
| 4WBA2. Liga | GET WOW TEAM | 10 | 31:22 | 82 | 8,2 | 4,3 | 3,7 | 1,2 | 0,1 | 43,1% | 34,9% | 83,3% |
| 3WBA1. Liga | GET WOW TEAM | 8 | 34:13 | 46 | 5,8 | 4,6 | 2,3 | 0,6 | 0,6 | 31,7% | 17,6% | 100,0% |
| 2WBA1. Liga | GET WOW TEAM | 4 | 29:10 | 17 | 4,3 | 4,3 | 2,3 | 0,5 | 0,5 | 25,0% | 23,1% | 100,0% |
| 1WBA1. Liga | GET WOW TEAM | 7 | 33:34 | 47 | 6,7 | 3,7 | 2,9 | 0,9 | 0,3 | 27,7% | 29,7% | 0,0% |
| UNBA 501. Liga | GET WOW TEAM | 8 | 31:54 | 71 | 8,9 | 3,1 | 3,9 | 1,3 | 0,4 | 39,1% | 48,5% | 83,3% |
| 49. Sezon - Jesień 20211. Liga | GET WOW TEAM | 9 | 34:42 | 61 | 6,8 | 4,6 | 2,4 | 1,2 | 0,4 | 32,4% | 31,6% | 37,5% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






