TomaszWójcikowski
17PIASECZUSETSLiga Mistrzów · 6WBA
- 2021–2026
- 100 meczów w karierze
- 11 sezonów
- 1 drużyna
- 143pktw 12 meczach
- 11,9pktna mecz
- 6,0zbna mecz
- 6,7astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 476 min | 39:40 |
| Punkty | 143 | 11,9 |
| Zbiórki | 72 | 6,0 |
| — w ataku | 19 | 1,6 |
| — w obronie | 53 | 4,4 |
| Asysty | 80 | 6,7 |
| Przechwyty | 14 | 1,2 |
| Bloki | 2 | 0,2 |
| Straty | 30 | 2,5 |
| Przewinienia | 20 | 1,7 |
| Przewinienia rywali na nim | 29 | 2,4 |
| Ocena (EFF) | 208 | 17,3 |
- 41,0%FG48 z 117 z gry
- 35,0%3P21 z 60 za trzy
- 86,7%FT26 z 30 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 48 | 117 | 41,0% |
| Rzuty za dwa | 27 | 57 | 47,4% |
| Rzuty za trzy | 21 | 60 | 35,0% |
| Rzuty wolne | 26 | 30 | 86,7% |
Tylko protokoły z rozgrywek Liga Mistrzów (6WBA) w barwach PIASECZUSETS. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 15 cze 2025 | P62 : 72 | 37:08 | 6 | 7 | 9 | |
| 8 cze 2025 | P48 : 64 | 47:22 | 12 | 4 | 2 | |
| 1 cze 2025 | Z81 : 79 | 58:16 | 25 | 3 | 6 | |
| 25 maj 2025 | P62 : 70 | 48:00 | 24 | 9 | 7 | |
| 18 maj 2025 | P54 : 67 | 48:00 | 11 | 10 | 10 | |
| 11 maj 2025 | Z80 : 68 | 37:55 | 12 | 8 | 10 | |
| 27 kwi 2025 | Z65 : 58 | 29:33 | 4 | 4 | 2 | |
| 13 kwi 2025 | Z79 : 67 | 34:25 | 7 | 10 | 16 | |
| 30 mar 2025 | Z83 : 72 | 33:23 | 11 | 1 | 3 | |
| 16 mar 2025 | P63 : 73 | 36:25 | 10 | 3 | 1 | |
| 2 mar 2025 | Z104 : 60 | 33:58 | 19 | 5 | 7 | |
| 23 lut 2025 | Z80 : 51 | 31:40 | 2 | 8 | 7 |
12 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2021–2026 · 100 meczów · 11 sezonów · 1 drużyna. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBALiga Mistrzów | PIASECZUSETS | 2 | 30:04 | 13 | 6,5 | 6,0 | 5,0 | 1,0 | 0,0 | 50,0% | 42,9% | — |
| 8WBALiga Mistrzów | PIASECZUSETS | 10 | 37:59 | 56 | 5,6 | 4,6 | 4,9 | 0,9 | 0,1 | 29,6% | 25,0% | 81,8% |
| 7WBALiga Mistrzów | PIASECZUSETS | 10 | 38:23 | 113 | 11,3 | 7,4 | 4,1 | 1,7 | 0,0 | 41,6% | 29,4% | 80,0% |
| 6WBALiga Mistrzów | PIASECZUSETS | 12 | 39:40 | 143 | 11,9 | 6,0 | 6,7 | 1,2 | 0,2 | 41,0% | 35,0% | 86,7% |
| 5WBALiga Mistrzów | PIASECZUSETS | 12 | 34:17 | 150 | 12,5 | 4,8 | 4,8 | 1,1 | 0,1 | 41,5% | 32,1% | 83,3% |
| 4WBA1. Liga | PIASECZUSETS | 6 | 42:59 | 87 | 14,5 | 7,3 | 8,5 | 1,5 | 0,2 | 41,9% | 31,7% | 63,2% |
| 3WBA1. Liga | PIASECZUSETS | 11 | 42:05 | 138 | 12,5 | 5,1 | 9,2 | 1,4 | 0,0 | 39,2% | 31,1% | 84,0% |
| 2WBA1. Liga | PIASECZUSETS | 9 | 46:31 | 162 | 18,0 | 7,0 | 7,0 | 0,9 | 0,1 | 41,4% | 32,9% | 84,8% |
| 1WBA1. Liga | PIASECZUSETS | 8 | 46:05 | 130 | 16,3 | 6,8 | 6,4 | 2,0 | 0,3 | 35,3% | 28,6% | 82,4% |
| UNBA 501. Liga | PIASECZUSETS | 11 | 36:38 | 107 | 9,7 | 4,2 | 4,8 | 0,7 | 0,1 | 35,7% | 30,1% | 62,5% |
| 49. Sezon - Jesień 20211. Liga | PIASECZUSETS | 9 | 45:34 | 160 | 17,8 | 7,7 | 9,3 | 2,0 | 0,0 | 42,1% | 40,9% | 95,5% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






