TomaszWójcikowski
17PIASECZUSETSLiga Mistrzów · 7WBA
- 2021–2026
- 100 meczów w karierze
- 11 sezonów
- 1 drużyna
- 113pktw 10 meczach
- 11,3pktna mecz
- 7,4zbna mecz
- 4,1astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 384 min | 38:23 |
| Punkty | 113 | 11,3 |
| Zbiórki | 74 | 7,4 |
| — w ataku | 13 | 1,3 |
| — w obronie | 61 | 6,1 |
| Asysty | 41 | 4,1 |
| Przechwyty | 17 | 1,7 |
| Bloki | 0 | 0,0 |
| Straty | 16 | 1,6 |
| Przewinienia | 17 | 1,7 |
| Przewinienia rywali na nim | 35 | 3,5 |
| Ocena (EFF) | 171 | 17,1 |
- 41,6%FG37 z 89 z gry
- 29,4%3P15 z 51 za trzy
- 80,0%FT24 z 30 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 37 | 89 | 41,6% |
| Rzuty za dwa | 22 | 38 | 57,9% |
| Rzuty za trzy | 15 | 51 | 29,4% |
| Rzuty wolne | 24 | 30 | 80,0% |
Tylko protokoły z rozgrywek Liga Mistrzów (7WBA) w barwach PIASECZUSETS. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 11 sty 2026 | Z71 : 67 | 40:37 | 6 | 5 | 4 | |
| 21 gru 2025 | Z62 : 49 | 36:38 | 5 | 6 | 2 | |
| 14 gru 2025 | Z76 : 74 | 42:10 | 10 | 4 | 5 | |
| 7 gru 2025 | Z75 : 61 | 36:00 | 12 | 12 | 2 | |
| 30 lis 2025 | P51 : 69 | 48:00 | 10 | 7 | 3 | |
| 23 lis 2025 | Z81 : 41 | 35:01 | 17 | 5 | 9 | |
| 16 lis 2025 | P68 : 76 | 38:10 | 24 | 5 | 1 | |
| 26 paź 2025 | Z67 : 49 | 39:15 | 13 | 8 | 4 | |
| 5 paź 2025 | Z73 : 60 | 32:07 | 10 | 9 | 4 | |
| 21 wrz 2025 | Z76 : 40 | 35:55 | 6 | 13 | 7 |
10 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2021–2026 · 100 meczów · 11 sezonów · 1 drużyna. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBALiga Mistrzów | PIASECZUSETS | 2 | 30:04 | 13 | 6,5 | 6,0 | 5,0 | 1,0 | 0,0 | 50,0% | 42,9% | — |
| 8WBALiga Mistrzów | PIASECZUSETS | 10 | 37:59 | 56 | 5,6 | 4,6 | 4,9 | 0,9 | 0,1 | 29,6% | 25,0% | 81,8% |
| 7WBALiga Mistrzów | PIASECZUSETS | 10 | 38:23 | 113 | 11,3 | 7,4 | 4,1 | 1,7 | 0,0 | 41,6% | 29,4% | 80,0% |
| 6WBALiga Mistrzów | PIASECZUSETS | 12 | 39:40 | 143 | 11,9 | 6,0 | 6,7 | 1,2 | 0,2 | 41,0% | 35,0% | 86,7% |
| 5WBALiga Mistrzów | PIASECZUSETS | 12 | 34:17 | 150 | 12,5 | 4,8 | 4,8 | 1,1 | 0,1 | 41,5% | 32,1% | 83,3% |
| 4WBA1. Liga | PIASECZUSETS | 6 | 42:59 | 87 | 14,5 | 7,3 | 8,5 | 1,5 | 0,2 | 41,9% | 31,7% | 63,2% |
| 3WBA1. Liga | PIASECZUSETS | 11 | 42:05 | 138 | 12,5 | 5,1 | 9,2 | 1,4 | 0,0 | 39,2% | 31,1% | 84,0% |
| 2WBA1. Liga | PIASECZUSETS | 9 | 46:31 | 162 | 18,0 | 7,0 | 7,0 | 0,9 | 0,1 | 41,4% | 32,9% | 84,8% |
| 1WBA1. Liga | PIASECZUSETS | 8 | 46:05 | 130 | 16,3 | 6,8 | 6,4 | 2,0 | 0,3 | 35,3% | 28,6% | 82,4% |
| UNBA 501. Liga | PIASECZUSETS | 11 | 36:38 | 107 | 9,7 | 4,2 | 4,8 | 0,7 | 0,1 | 35,7% | 30,1% | 62,5% |
| 49. Sezon - Jesień 20211. Liga | PIASECZUSETS | 9 | 45:34 | 160 | 17,8 | 7,7 | 9,3 | 2,0 | 0,0 | 42,1% | 40,9% | 95,5% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






