TomaszWójcikowski
17PIASECZUSETS1. Liga · 3WBA
- 2021–2026
- 100 meczów w karierze
- 11 sezonów
- 1 drużyna
- 138pktw 11 meczach
- 12,5pktna mecz
- 5,1zbna mecz
- 9,2astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 463 min | 42:05 |
| Punkty | 138 | 12,5 |
| Zbiórki | 56 | 5,1 |
| — w ataku | 5 | 0,5 |
| — w obronie | 51 | 4,6 |
| Asysty | 101 | 9,2 |
| Przechwyty | 15 | 1,4 |
| Bloki | 0 | 0,0 |
| Straty | 28 | 2,5 |
| Przewinienia | 23 | 2,1 |
| Przewinienia rywali na nim | 26 | 2,4 |
| Ocena (EFF) | 205 | 18,6 |
- 39,2%FG47 z 120 z gry
- 31,1%3P23 z 74 za trzy
- 84,0%FT21 z 25 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 47 | 120 | 39,2% |
| Rzuty za dwa | 24 | 46 | 52,2% |
| Rzuty za trzy | 23 | 74 | 31,1% |
| Rzuty wolne | 21 | 25 | 84,0% |
Tylko protokoły z rozgrywek 1. Liga (3WBA) w barwach PIASECZUSETS. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 21 gru 2023 | P65 : 69 | 39:49 | 9 | 2 | 8 | |
| 17 gru 2023 | Z75 : 63 | 48:00 | 14 | 2 | 3 | |
| 10 gru 2023 | Z101 : 60 | 39:23 | 10 | 6 | 12 | |
| 3 gru 2023 | Z105 : 78 | 36:06 | 9 | 3 | 7 | |
| 19 lis 2023 | Z75 : 69 | 40:07 | 14 | 3 | 5 | |
| 12 lis 2023 | Z82 : 62 | 32:30 | 7 | 3 | 7 | |
| 5 lis 2023 | Z88 : 64 | 40:31 | 12 | 5 | 15 | |
| 29 paź 2023 | Z78 : 76 | 48:00 | 25 | 5 | 8 | |
| 8 paź 2023 | Z90 : 69 | 48:00 | 18 | 11 | 13 | |
| 1 paź 2023 | P64 : 67 | 48:00 | 4 | 13 | 11 | |
| 24 wrz 2023 | Z98 : 73 | 42:28 | 16 | 3 | 12 |
11 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2021–2026 · 100 meczów · 11 sezonów · 1 drużyna. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBALiga Mistrzów | PIASECZUSETS | 2 | 30:04 | 13 | 6,5 | 6,0 | 5,0 | 1,0 | 0,0 | 50,0% | 42,9% | — |
| 8WBALiga Mistrzów | PIASECZUSETS | 10 | 37:59 | 56 | 5,6 | 4,6 | 4,9 | 0,9 | 0,1 | 29,6% | 25,0% | 81,8% |
| 7WBALiga Mistrzów | PIASECZUSETS | 10 | 38:23 | 113 | 11,3 | 7,4 | 4,1 | 1,7 | 0,0 | 41,6% | 29,4% | 80,0% |
| 6WBALiga Mistrzów | PIASECZUSETS | 12 | 39:40 | 143 | 11,9 | 6,0 | 6,7 | 1,2 | 0,2 | 41,0% | 35,0% | 86,7% |
| 5WBALiga Mistrzów | PIASECZUSETS | 12 | 34:17 | 150 | 12,5 | 4,8 | 4,8 | 1,1 | 0,1 | 41,5% | 32,1% | 83,3% |
| 4WBA1. Liga | PIASECZUSETS | 6 | 42:59 | 87 | 14,5 | 7,3 | 8,5 | 1,5 | 0,2 | 41,9% | 31,7% | 63,2% |
| 3WBA1. Liga | PIASECZUSETS | 11 | 42:05 | 138 | 12,5 | 5,1 | 9,2 | 1,4 | 0,0 | 39,2% | 31,1% | 84,0% |
| 2WBA1. Liga | PIASECZUSETS | 9 | 46:31 | 162 | 18,0 | 7,0 | 7,0 | 0,9 | 0,1 | 41,4% | 32,9% | 84,8% |
| 1WBA1. Liga | PIASECZUSETS | 8 | 46:05 | 130 | 16,3 | 6,8 | 6,4 | 2,0 | 0,3 | 35,3% | 28,6% | 82,4% |
| UNBA 501. Liga | PIASECZUSETS | 11 | 36:38 | 107 | 9,7 | 4,2 | 4,8 | 0,7 | 0,1 | 35,7% | 30,1% | 62,5% |
| 49. Sezon - Jesień 20211. Liga | PIASECZUSETS | 9 | 45:34 | 160 | 17,8 | 7,7 | 9,3 | 2,0 | 0,0 | 42,1% | 40,9% | 95,5% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






