TomaszZakrzewski
11MDM SERWIS1. Liga · 4WBA
- 2023–2026
- 53 mecze w karierze
- 7 sezonów
- 2 drużyny
- 126pktw 11 meczach
- 11,5pktna mecz
- 6,4zbna mecz
- 1,5astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 388 min | 35:14 |
| Punkty | 126 | 11,5 |
| Zbiórki | 70 | 6,4 |
| — w ataku | 27 | 2,5 |
| — w obronie | 43 | 3,9 |
| Asysty | 17 | 1,5 |
| Przechwyty | 7 | 0,6 |
| Bloki | 7 | 0,6 |
| Straty | 20 | 1,8 |
| Przewinienia | 22 | 2,0 |
| Przewinienia rywali na nim | 39 | 3,5 |
| Ocena (EFF) | 157 | 14,3 |
- 57,1%FG44 z 77 z gry
- —3Pani jednej próby za trzy
- 69,1%FT38 z 55 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 44 | 77 | 57,1% |
| Rzuty za dwa | 44 | 77 | 57,1% |
| Rzuty za trzy | 0 | 0 | — |
| Rzuty wolne | 38 | 55 | 69,1% |
Tylko protokoły z rozgrywek 1. Liga (4WBA) w barwach MDM SERWIS. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 9 cze 2024 | P51 : 64 | 31:28 | 11 | 4 | 0 | |
| 26 maj 2024 | P48 : 67 | 42:49 | 12 | 7 | 0 | |
| 21 kwi 2024 | P58 : 94 | 41:15 | 12 | 8 | 4 | |
| 14 kwi 2024 | Z58 : 56 | 44:06 | 8 | 7 | 3 | |
| 7 kwi 2024 | P70 : 71 | 32:46 | 4 | 5 | 2 | |
| 24 mar 2024 | P65 : 86 | 30:19 | 12 | 11 | 1 | |
| 17 mar 2024 | P57 : 77 | 33:40 | 12 | 4 | 0 | |
| 10 mar 2024 | Z72 : 60 | 31:53 | 17 | 9 | 2 | |
| 3 mar 2024 | P65 : 93 | 26:38 | 14 | 3 | 2 | |
| 25 lut 2024 | P53 : 60 | 36:51 | 10 | 6 | 1 | |
| 18 lut 2024 | P73 : 78 | 35:49 | 14 | 6 | 2 |
11 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2023–2026 · 53 mecze · 7 sezonów · 2 drużyny. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBA1. Liga | MDM SERWIS | 5 | 33:36 | 59 | 11,8 | 7,6 | 1,4 | 1,8 | 1,0 | 56,8% | — | 68,0% |
| 8WBA1. Liga | MDM SERWIS | 3 | 32:50 | 25 | 8,3 | 5,3 | 0,7 | 1,3 | 0,3 | 69,2% | — | 58,3% |
| 7WBA2. Liga | MDM SERWIS | 8 | 28:32 | 90 | 11,3 | 8,4 | 0,6 | 0,8 | 0,3 | 50,7% | — | 62,5% |
| 7WBABaraże | MDM SERWIS | 1 | 20:10 | 9 | 9,0 | 5,0 | 1,0 | 0,0 | 0,0 | 100,0% | — | 60,0% |
| 6WBA2. Liga | MDM SERWIS | 5 | 33:33 | 48 | 9,6 | 5,8 | 1,0 | 0,4 | 0,8 | 48,6% | 0,0% | 77,8% |
| 5WBA1. Liga | SPORTOWA WARSZAWA | 9 | 24:04 | 40 | 4,4 | 5,9 | 0,6 | 0,2 | 0,2 | 47,1% | 0,0% | 57,1% |
| 4WBA1. Liga | MDM SERWIS | 11 | 35:14 | 126 | 11,5 | 6,4 | 1,5 | 0,6 | 0,6 | 57,1% | — | 69,1% |
| 3WBA1. Liga | MDM SERWIS | 11 | 31:51 | 143 | 13,0 | 5,5 | 1,1 | 0,2 | 0,7 | 61,4% | — | 66,0% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






