VladyslavChernysh
21BLAZERSLiga Mistrzów · 8WBA
- 2023–2026
- 73 mecze w karierze
- 8 sezonów
- 1 drużyna
- 128pktw 12 meczach
- 10,7pktna mecz
- 11,5zbna mecz
- 1,8astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 430 min | 35:49 |
| Punkty | 128 | 10,7 |
| Zbiórki | 138 | 11,5 |
| — w ataku | 65 | 5,4 |
| — w obronie | 73 | 6,1 |
| Asysty | 22 | 1,8 |
| Przechwyty | 21 | 1,8 |
| Bloki | 4 | 0,3 |
| Straty | 13 | 1,1 |
| Przewinienia | 20 | 1,7 |
| Przewinienia rywali na nim | 42 | 3,5 |
| Ocena (EFF) | 217 | 18,1 |
- 52,0%FG53 z 102 z gry
- 0,0%3P0 z 4 za trzy
- 39,3%FT22 z 56 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 53 | 102 | 52,0% |
| Rzuty za dwa | 53 | 98 | 54,1% |
| Rzuty za trzy | 0 | 4 | 0,0% |
| Rzuty wolne | 22 | 56 | 39,3% |
Tylko protokoły z rozgrywek Liga Mistrzów (8WBA) w barwach BLAZERS. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 31 maj 2026 | Z74 : 33 | 31:40 | 7 | 9 | 1 | |
| 24 maj 2026 | Z75 : 73 | 35:10 | 2 | 9 | 3 | |
| 17 maj 2026 | Z92 : 34 | 27:38 | 4 | 6 | 3 | |
| 26 kwi 2026 | Z64 : 60 | 41:27 | 10 | 8 | 0 | |
| 19 kwi 2026 | Z107 : 55 | 33:57 | 16 | 15 | 2 | |
| 12 kwi 2026 | Z81 : 63 | 34:32 | 6 | 14 | 6 | |
| 29 mar 2026 | Z83 : 53 | 34:01 | 19 | 21 | 1 | |
| 22 mar 2026 | Z63 : 41 | 40:55 | 17 | 17 | 0 | |
| 15 mar 2026 | Z94 : 75 | 36:00 | 13 | 12 | 2 | |
| 8 mar 2026 | Z70 : 66 | 37:57 | 11 | 10 | 0 | |
| 22 lut 2026 | Z83 : 73 | 34:58 | 16 | 8 | 2 | |
| 15 lut 2026 | Z63 : 54 | 41:28 | 7 | 9 | 2 |
12 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2023–2026 · 73 mecze · 8 sezonów · 1 drużyna. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBALiga Mistrzów | BLAZERS | 5 | 36:18 | 34 | 6,8 | 11,8 | 1,2 | 1,0 | 0,6 | 48,4% | — | 25,0% |
| 8WBALiga Mistrzów | BLAZERS | 12 | 35:49 | 128 | 10,7 | 11,5 | 1,8 | 1,8 | 0,3 | 52,0% | 0,0% | 39,3% |
| 7WBALiga Mistrzów | BLAZERS | 13 | 34:00 | 117 | 9,0 | 9,5 | 1,9 | 1,6 | 0,2 | 67,1% | 0,0% | 40,4% |
| 6WBALiga Mistrzów | BLAZERS | 10 | 28:38 | 89 | 8,9 | 7,2 | 1,4 | 0,9 | 0,5 | 54,9% | 0,0% | 39,3% |
| 5WBALiga Mistrzów | BLAZERS | 6 | 32:05 | 47 | 7,8 | 10,0 | 0,8 | 0,8 | 0,5 | 48,6% | — | 32,4% |
| 4WBA1. Liga | BLAZERS | 6 | 21:33 | 30 | 5,0 | 5,8 | 1,0 | 0,2 | 0,2 | 52,4% | 0,0% | 50,0% |
| 3WBA1. Liga | BLAZERS | 13 | 33:41 | 122 | 9,4 | 9,9 | 1,2 | 1,4 | 0,2 | 52,1% | — | 34,9% |
| 2WBA1. Liga | BLAZERS | 8 | 33:27 | 82 | 10,3 | 8,4 | 0,8 | 2,0 | 0,4 | 49,2% | — | 38,3% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






