VladyslavChernysh
21BLAZERSLiga Mistrzów · 9WBA
- 2023–2026
- 73 mecze w karierze
- 8 sezonów
- 1 drużyna
- 34pktw 5 meczach
- 6,8pktna mecz
- 11,8zbna mecz
- 1,2astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 182 min | 36:18 |
| Punkty | 34 | 6,8 |
| Zbiórki | 59 | 11,8 |
| — w ataku | 21 | 4,2 |
| — w obronie | 38 | 7,6 |
| Asysty | 6 | 1,2 |
| Przechwyty | 5 | 1,0 |
| Bloki | 3 | 0,6 |
| Straty | 14 | 2,8 |
| Przewinienia | 9 | 1,8 |
| Przewinienia rywali na nim | 17 | 3,4 |
| Ocena (EFF) | 65 | 13,0 |
- 48,4%FG15 z 31 z gry
- —3Pani jednej próby za trzy
- 25,0%FT4 z 16 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 15 | 31 | 48,4% |
| Rzuty za dwa | 15 | 31 | 48,4% |
| Rzuty za trzy | 0 | 0 | — |
| Rzuty wolne | 4 | 16 | 25,0% |
Tylko protokoły z rozgrywek Liga Mistrzów (9WBA) w barwach BLAZERS. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 25 paź 2026 | Z68 : 66 | 22:18 | 1 | 6 | 0 | |
| 18 paź 2026 | P59 : 63 | 48:00 | 7 | 13 | 2 | |
| 11 paź 2026 | Z68 : 59 | 35:00 | 4 | 14 | 1 | |
| 4 paź 2026 | Z81 : 59 | 42:31 | 12 | 14 | 2 | |
| 27 wrz 2026 | Z91 : 73 | 33:43 | 10 | 12 | 1 |
5 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2023–2026 · 73 mecze · 8 sezonów · 1 drużyna. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBALiga Mistrzów | BLAZERS | 5 | 36:18 | 34 | 6,8 | 11,8 | 1,2 | 1,0 | 0,6 | 48,4% | — | 25,0% |
| 8WBALiga Mistrzów | BLAZERS | 12 | 35:49 | 128 | 10,7 | 11,5 | 1,8 | 1,8 | 0,3 | 52,0% | 0,0% | 39,3% |
| 7WBALiga Mistrzów | BLAZERS | 13 | 34:00 | 117 | 9,0 | 9,5 | 1,9 | 1,6 | 0,2 | 67,1% | 0,0% | 40,4% |
| 6WBALiga Mistrzów | BLAZERS | 10 | 28:38 | 89 | 8,9 | 7,2 | 1,4 | 0,9 | 0,5 | 54,9% | 0,0% | 39,3% |
| 5WBALiga Mistrzów | BLAZERS | 6 | 32:05 | 47 | 7,8 | 10,0 | 0,8 | 0,8 | 0,5 | 48,6% | — | 32,4% |
| 4WBA1. Liga | BLAZERS | 6 | 21:33 | 30 | 5,0 | 5,8 | 1,0 | 0,2 | 0,2 | 52,4% | 0,0% | 50,0% |
| 3WBA1. Liga | BLAZERS | 13 | 33:41 | 122 | 9,4 | 9,9 | 1,2 | 1,4 | 0,2 | 52,1% | — | 34,9% |
| 2WBA1. Liga | BLAZERS | 8 | 33:27 | 82 | 10,3 | 8,4 | 0,8 | 2,0 | 0,4 | 49,2% | — | 38,3% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






