Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 268 min | 33:27 |
| Punkty | 82 | 10,3 |
| Zbiórki | 67 | 8,4 |
| — w ataku | 38 | 4,8 |
| — w obronie | 29 | 3,6 |
| Asysty | 6 | 0,8 |
| Przechwyty | 16 | 2,0 |
| Bloki | 3 | 0,4 |
| Straty | 17 | 2,1 |
| Przewinienia | 18 | 2,3 |
| Przewinienia rywali na nim | 38 | 4,8 |
| Ocena (EFF) | 95 | 11,9 |
- 49,2%FG32 z 65 z gry
- —3Pani jednej próby za trzy
- 38,3%FT18 z 47 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 32 | 65 | 49,2% |
| Rzuty za dwa | 32 | 65 | 49,2% |
| Rzuty za trzy | 0 | 0 | — |
| Rzuty wolne | 18 | 47 | 38,3% |
Tylko protokoły z rozgrywek 1. Liga (2WBA) w barwach BLAZERS. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 21 maj 2023 | Z107 : 74 | 35:21 | 12 | 9 | 1 | |
| 14 maj 2023 | P43 : 56 | 24:22 | 3 | 6 | 0 | |
| 23 kwi 2023 | Z73 : 66 | 37:42 | 6 | 13 | 1 | |
| 16 kwi 2023 | Z82 : 76 | 33:37 | 8 | 9 | 2 | |
| 26 mar 2023 | Z65 : 49 | 30:10 | 17 | 6 | 0 | |
| 19 mar 2023 | P59 : 61 | 28:22 | 4 | 6 | 0 | |
| 12 mar 2023 | Z71 : 51 | 35:01 | 13 | 5 | 2 | |
| 29 sty 2023 | P61 : 72 | 43:01 | 19 | 13 | 0 |
8 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2023–2026 · 73 mecze · 8 sezonów · 1 drużyna. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBALiga Mistrzów | BLAZERS | 5 | 36:18 | 34 | 6,8 | 11,8 | 1,2 | 1,0 | 0,6 | 48,4% | — | 25,0% |
| 8WBALiga Mistrzów | BLAZERS | 12 | 35:49 | 128 | 10,7 | 11,5 | 1,8 | 1,8 | 0,3 | 52,0% | 0,0% | 39,3% |
| 7WBALiga Mistrzów | BLAZERS | 13 | 34:00 | 117 | 9,0 | 9,5 | 1,9 | 1,6 | 0,2 | 67,1% | 0,0% | 40,4% |
| 6WBALiga Mistrzów | BLAZERS | 10 | 28:38 | 89 | 8,9 | 7,2 | 1,4 | 0,9 | 0,5 | 54,9% | 0,0% | 39,3% |
| 5WBALiga Mistrzów | BLAZERS | 6 | 32:05 | 47 | 7,8 | 10,0 | 0,8 | 0,8 | 0,5 | 48,6% | — | 32,4% |
| 4WBA1. Liga | BLAZERS | 6 | 21:33 | 30 | 5,0 | 5,8 | 1,0 | 0,2 | 0,2 | 52,4% | 0,0% | 50,0% |
| 3WBA1. Liga | BLAZERS | 13 | 33:41 | 122 | 9,4 | 9,9 | 1,2 | 1,4 | 0,2 | 52,1% | — | 34,9% |
| 2WBA1. Liga | BLAZERS | 8 | 33:27 | 82 | 10,3 | 8,4 | 0,8 | 2,0 | 0,4 | 49,2% | — | 38,3% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






