Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 129 min | 21:33 |
| Punkty | 30 | 5,0 |
| Zbiórki | 35 | 5,8 |
| — w ataku | 13 | 2,2 |
| — w obronie | 22 | 3,7 |
| Asysty | 6 | 1,0 |
| Przechwyty | 1 | 0,2 |
| Bloki | 1 | 0,2 |
| Straty | 7 | 1,2 |
| Przewinienia | 6 | 1,0 |
| Przewinienia rywali na nim | 10 | 1,7 |
| Ocena (EFF) | 48 | 8,0 |
- 52,4%FG11 z 21 z gry
- 0,0%3P0 z 2 za trzy
- 50,0%FT8 z 16 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 11 | 21 | 52,4% |
| Rzuty za dwa | 11 | 19 | 57,9% |
| Rzuty za trzy | 0 | 2 | 0,0% |
| Rzuty wolne | 8 | 16 | 50,0% |
Tylko protokoły z rozgrywek 1. Liga (4WBA) w barwach BLAZERS. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 16 cze 2024 | Z83 : 72 | 26:55 | 5 | 10 | 3 | |
| 26 maj 2024 | Z57 : 52 | 23:45 | 3 | 6 | 0 | |
| 12 maj 2024 | Z89 : 84 | 1:04 | 0 | 1 | 0 | |
| 14 kwi 2024 | Z67 : 47 | 25:10 | 5 | 3 | 0 | |
| 7 kwi 2024 | Z89 : 52 | 26:43 | 11 | 9 | 3 | |
| 10 mar 2024 | P73 : 77 | 25:40 | 6 | 6 | 0 |
6 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2023–2026 · 73 mecze · 8 sezonów · 1 drużyna. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBALiga Mistrzów | BLAZERS | 5 | 36:18 | 34 | 6,8 | 11,8 | 1,2 | 1,0 | 0,6 | 48,4% | — | 25,0% |
| 8WBALiga Mistrzów | BLAZERS | 12 | 35:49 | 128 | 10,7 | 11,5 | 1,8 | 1,8 | 0,3 | 52,0% | 0,0% | 39,3% |
| 7WBALiga Mistrzów | BLAZERS | 13 | 34:00 | 117 | 9,0 | 9,5 | 1,9 | 1,6 | 0,2 | 67,1% | 0,0% | 40,4% |
| 6WBALiga Mistrzów | BLAZERS | 10 | 28:38 | 89 | 8,9 | 7,2 | 1,4 | 0,9 | 0,5 | 54,9% | 0,0% | 39,3% |
| 5WBALiga Mistrzów | BLAZERS | 6 | 32:05 | 47 | 7,8 | 10,0 | 0,8 | 0,8 | 0,5 | 48,6% | — | 32,4% |
| 4WBA1. Liga | BLAZERS | 6 | 21:33 | 30 | 5,0 | 5,8 | 1,0 | 0,2 | 0,2 | 52,4% | 0,0% | 50,0% |
| 3WBA1. Liga | BLAZERS | 13 | 33:41 | 122 | 9,4 | 9,9 | 1,2 | 1,4 | 0,2 | 52,1% | — | 34,9% |
| 2WBA1. Liga | BLAZERS | 8 | 33:27 | 82 | 10,3 | 8,4 | 0,8 | 2,0 | 0,4 | 49,2% | — | 38,3% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






